Stoporex Prolong informace, recenze a zkušenosti

Stoporex® Prolong je volně dostupný přípravek určený k prodloužení pohlavního styku. Aktivní látky, které obsahuje, jsou zaměřeny na zkvalitnění ztopoření pohlavního údu, jeho lepší a delší prokrvení a také na oddálení orgasmu.

Stoporex® je ověřen a zaregistrován na ÚVZ (Úřadě veřejného zdravotnictví)

Jedná se o koncentrovaný preparát ve formě kapslí užívaných perorálně. Můžete jej užívat každý den a to i dlouhodobě více měsíců, případně využít nástupu jeho účinků do 30 až 60 minut jednorázově vždy před pohlavním stykem. Díky tomu, že obsahuje látky přírodního původu, které se navzájem doplňují, má komplexnější působení.

 • Prodloužení erekce díky zvýšenému obsahu aminokyselin
 • Působení na libido a zvýšení sexuálního apetitu
 • Podpora potence a to včetně podpory spermiogeneze
 • Zvýšení výdrže v posteli z pohledu erekce i orgasmu
 • Oddálení vyvrcholení normalizací napětí a vzrušivosti

No products found which match your selection.

Recenze a zkušenosti

„Před třemi lety jsem prodělal nádorové onemocnění levé ledviny. Rok aktivní léčby včetně 3.operací spolu s psychickými problémy mě přivedl na konec sexuálních aktivit. Schopnost nemít sex mě dovedla na úplné dno které si asi chlap umí představit. Po skoro 6.měsíčních pokusech jsem obdržel tip na vaše výrobky. Velmi skeptický a nedůvěřivý jsem je objednal. Objednal jsem si klasik, prolong a krém xxl. Již po třech dnech jsem cítil výrazné zlepšení funkce mého penisu a světě div měl jsem plnohodnotný sex tak jak jsem byl zvykli. Nyní užívám vaše přípravky druhy týden a vše už je skoro tak jak má být. Děkuji vám za to. Vrátili jste mi sebevědomí a mé ego opět dost stouplo. Vrátili jste mi sebevědomí a plnohodnotný sexuální život a myslím že se shodneme na tom jak jsou tyto věci pro muže důležité .“

„Už delší dobu jsem měl problém s příliš rychlým vyvrcholením a právě Stoporex Prolong mi pomohl asi nejvíc. Díky bohu, že mi ho kamarád doporučil zkusit!“

„Nikdy bych si nebyl řekl, že pilulka bez předpisu mi tak moc může změnit sexuální život. Moje výdrž a výkonnost šli rapidně nahoru, doporučuji každému.“

„Myslel jsem si, že se dokážu obejít bez podpůrných prostředků, ale vzkazuji mužům, že se není třeba bát. Vyzkoušejte to a uvidíte, že nebudete litovat.“

„Myslel jsem si, že se dokážu obejít bez podpůrných prostředků, ale odkazuji mužům, že se není třeba bát. Vyzkoušejte to a uvidíte, že nebudete litovat.“

„Stres, přepracovanost a nepravidelný sex byly příčinami toho, že jsem mnohdy byl hotov už do pár minut. Naštěstí, díky těmto pilulkám jsem to dokázal změnit.“

„Partner začal mít problémy s výdrží a to se odrazilo i na našem sexuálním životě. Koupila jsem mu Stoporex Prolong jako dárek a rozdíl v ložnici byl patrný!“

„Už několik let nám to s manželem v posteli neklapalo. Rozhodla jsem se mu koupit Stoporex®. Nakonec byl velmi rád, že jsem ho přesvědčila a pochvaloval si!“

Složení a aktivní látky

V případě Stoporex® Prolong je složení oproti konkurenčním přípravkům mimořádně kvalitní. Jedná se o unikátní kombinaci extraktů, aminokyselin a minerálů.

Ashwaganda

Vitánie snodárná nebo vítání opojná, tak zní oficiální název této rostliny. Ve Stoporex® Prolong je nejdůležitější součástí a to pro její vliv na hladinu kortizolu. Výsledkem je podpora duševní vitality, snížení nervozity i stresu a zvýšení vytrvalosti při sexu. Působí také jako přírodní afrodiziakum a na hormonální rovnováhu.

L-Arginin

Významnou složkou Stoporex® Prolong určeného k prodloužení výkonu v posteli je L-Arginin. Jedná se o aminokyselinu, která podporuje hladinu oxidu dusnatého. Tato látka má vliv na zlepšení krevního oběhu a roztažení cév. Výsledek? Zlepšení průtoku krve do topořivých těles penisu a tedy kvalitnější a zejména delší erekce.

L-Citrulin

Druhou důležitou aminokyselinou ve Stoporex® Prolong je L-Citrulin. Jde o zásobárnu zmíněného L-Argininu, tato aminokyselina se totiž v lidském těle syntetizuje právě na L-Arginin. Podporuje a umocňuje tak jeho účinky na krevní oběh, prokrvení genitálií a tedy i prodloužení erekce. V preparátu se nachází ve zvýšené koncentraci.

Maca

Známý stimulant sexuálního apetitu a přírodní afrodiziakum, tak by se dala označit Maca. Tato rostlina se nachází v preparátu ve formě kvalitního extraktu, což odpovídá přísným kritériím výrobce na unikátní a nadprůměrné složení. Jejím úkolem je podpora hladiny mužského hormonu, zvýšení libida, tvorba spermií a prodloužení erekce.

Zinek

Tento minerál je ve Stoporex® Klasik zastoupen v podobě laktátu zinečnatého, který se vyznačuje velmi dobrou vstřebatelností do těla. Zinek je známý pro kladné působení na nervovou soustavu, ale ještě důležitější je jeho vliv na potenci. Pomáhá k produkci spermií, zlepšuje plodnost, podporuje tvorbu ejakulátu a chrání prostatu.

Doporučené dávkování a užívání

Co se týče doporučeného dávkování, to je v případě Stoporex® Prolong možné jednorázově podle potřeby, ale nejlepší možností je pravidelné užívání.

 • Jednu dávku tvoří 3 kapsle, které se užijí hned po sobě
 • Výrobce doporučuje užít jednu dávku ráno a jednu večer
 • Alternativou je užít dávku 30 až 60 minut před pohlavním stykem
 • Maximální dávka během jednoho dne je celkem 6 kapslí
 • Tobolky nekousejte, spolkněte je vcelosti a zapijte vodou

Nepoužívejte přípravek jako náhradu pestré a vyvážené stravy a nepřekračujte maximální doporučenou dávku po dobu 24 hodin. Nekombinujte tobolky s alkoholem, ten by mohl ovlivnit vstřebávání látek z nich a také vaše sexuální funkce.

Žádné vážnější nežádoucí účinky a kontraindikace

Dlouhodobé dávkování Stoporex® Prolong je možné také díky tomu, že jeho užívání je bezproblémové. Nežádoucích účinků a kontraindikací je minimum.

 • Složení Stoporex® Prolong vychází z přírodních látek
 • Během užívání nehrozí bolesti hlavy ani zarudlá pokožka
 • Obávat se není třeba ani vážnějších zažívacích potíží
 • Přípravek lze kombinovat i s jinými doplňky výživy
 • Máte-li kardiovaskulární onemocnění, poraďte se nejprve s lékařem

Přípravek byl prověřen v nezávislých laboratořích a je řádně schválen Úřadem veřejného zdravotnictví, více se dozvíte zde. Aktivní složky nacházející se v preparátu jsou snadno vstřebatelné do těla a jejich působení v organismu je bez rizik.

Garance vrácení peněz a spokojenosti zákazníka

Koupě Stoporex® Prolong je absolutně bez rizika. Jako výrobce jsme si jisti jeho účinností, ale jak přesvědčit i vás o tom, že právě náš preparát vám pomůže? To nejlepší, co můžeme udělat, je poskytnout vám záruku účinků. V praxi to vypadá tak, že pokud nebudete spokojeni s preparátem a jeho působením, garantujeme vám vrácení kupní ceny. Nebudeme se ptát na žádné zbytečné otázky ani důvody vrácení, jednoduše nám balení Stoporex® Prolong pošlete zpět a mi vám vrátíme peníze. Pokud jde o proces vrácení a celou garanci spokojenosti, vše se dočtete zde. Jsme si ale jistí, že i vzhledem ke kvalitě našeho produktu ho nebudete potřebovat.

No products found which match your selection.