Stoporex Prostate informace, recenze a zkušenosti

Pro přirozeně zdravou a fungující prostatu

Volně dostupná podpora prostaty založená na látkách přírodního původu. Bez vyšetření a receptu od lékaře, dlouhodobé působení a pro každého muže.

Výhody a benefity

 • Přirozená podpora zdraví prostaty
 • Dlouhodobý účinek na její správné fungování
 • Dostupnost bez vyšetření nebo předpisu
 • 100% přírodní složení účinných látek
 • Bez nežádoucích vedlejších účinků

Účinky a působení

Přípravek, který cílí na zdravou a fungující prostatu, a to dlouhodobě a přirozeně. Stoporex® Prostate je přípravek určený pro muže, kteří hledají komplexní produkt na podporu jejich předstojné žlázy se snadným užíváním a širokou paletou účinků.

Forma perorálních tobolek s přesným dávkováním bude vyhovovat každému. Díky formě volně prodejného doplňku výživy není třeba absolvovat žádné lékařské vyšetření. Stoporex® Prostate můžete užívat také v rámci prevence a všeobecné podpory. Je vhodný pro muže bez ohledu na věk, ať už je vám 20 let nebo jste po 50-tce.

 • Preventivní působení na funkci a velikost prostaty
 • Pomoc při potížích s močením spojených s prostatou
 • Pozitivní efekt na zdraví a pročištění močových cest
 • Celková podpora potence s vlivem na mužský hormon
 • Dlouhodobé zlepšení zdravého stavu prostaty

No products found which match your selection.

Zkušenosti z praxe

„Když se u mě začaly projevovat první potíže s prostatou, zejména s močením, hledal jsem nějaké přirozené řešení. Jsem rád, že právě tento přípravek mi pomohl.“

„Dostal jsem se do věku, kdy je třeba podpořit zdraví a fungování prostaty. Na základě recenzí i doporučení jsem sáhl po Stoporex® Prostate a jsem spokojen.“

„To, co se mi na této značce líbí, je velmi účinné složení. Nečekal jsem, že až tak se mi zlepší stav mé prostaty, nyní jsem rozhodnut pro dlouhodobé užívání.“

„Rozhodla jsem se Stoporex® Prostate koupit manželovi jako dárek, i kvůli tomu, aby nám to v ložnici lépe fungovalo. Byl nadmíru spokojen a já jsem spokojená také!“

„Přiznám se, že po předchozích zkušenostech jsem nečekal žádné zázraky, ale jeden se asi stal. Po Stoporex® Prostate určitě zkusím i ostatní přípravky značky.“

„Užívám Stoporex® Prostate v rámci všeobecné prevence a podpory fungování prostaty. Kromě toho jsem pocítil také zvýšení chuti na sex a zlepšení potence!“

Složení a aktivní látky

Složení Stoporex® Prostate vychází si klade za cíl co nejvíce přirozené působení. K tomu využívá  kombinaci bylinných látek, minerálů a vitamínů.

Saw Palmetto

Nejdůležitější látkou ve složení je vysoce kvalitní extrakt ze Saw Palmetta. Jedná se o palmovitou rostlinu, která je již staletí známá jako přírodní afrodiziakum a stimulant potence. Bylinka obsahuje látky, které působí na hladinu mužského hormonu a snižují jeho přeměnu na dihydro, který je zodpovědný za benigní zvětšení prostaty.

Klikva velkoplodá

Tento keř je známý pro své plody, které budete znát jako brusinky. Jde vitamínovou a minerálovou „bombu“, která obsahuje také množství antioxidantů či omega mastných kyselin. Látky obsažené v plodech, jejichž extrakt je součástí složení, mají antiseptické účinky, močopudný efekt, podporují pročištění močových cest a potlačení negativních projevů zvětšené prostaty.

Kopřiva dvoudomá

U nás je ještě známější rostlinou určenou k podpoře močových cest a prostaty Kopřiva, známá také jako Pŕhleva. Pomáhá ke zdravému močení, má močopudné účinky, pročišťuje močové cesty i ledviny a podporuje zdravé fungování prostaty. Navíc bylinka pomáhá také k pročištění krve a stimuluje krevní oběh, což je důležité i pro potenci.

Vitamin B6

Vitamin B6 má účinek na močové cesty, vylučování jako takové a zároveň podporuje správné fungování metabolismu, vstřebávání a vylučování živin. Jedná se o vitamín s preventivní funkcí proti ledvinovým a močovým kamenům, stejně tak pomáhá proti infekcím močových cest. To jen zvýrazňuje jeho příznivé močopudné účinky.

Selen

Poslední složkou přípravku je minerál selen. Ten je důležitým antioxidantem, který má vliv na zpomalení předčasného buněčného stárnutí a omezení vlivu volných radikálů. Přispívá také k prevenci vůči nádorům postihujícím prostatu. Selen je zde přítomen v kvalitní, organické a koncentrované formě seleniových kvasnic.

Doporučené dávkování a užívání

Velice snadné užívání, forma perorálních kapslí a možnost i dlouhodobého dávkování bez komplikací. To jsou nejvíce ceněné vlastnosti přípravku Stoporex® Prostate.

 • Celodenní dávka je v objemu 2 perorálních tobolek
 • Ideální je užít 1 kapsli ráno a 1 večer, vždy ve stejnou dobu
 • Tobolky nejsou příliš velké, není třeba je dělit ani rozkousat
 • K zapití postačí obyčejná voda, minerálka nebo džus
 • Pro co nejviditelnější efekt je ideální užívání každý den

Přípravek je svým složením vhodný pro dlouhodobé dávkování. Klidně jej můžete užívat i několik měsíců po sobě, případně celoročně. Neslouží jako náhrada stravy a ani se nejedná o lék na závažná onemocnění prostaty. Nekombinujte ho s alkoholem.

Nemějte obavy z vedlejších a nežádoucích účinků

Složení sestávající se z rostlinných extraktů, minerálů a vitamínů je zárukou bezpečnosti. Tobolky neobsahují žádné rizikové syntetické složky a chemikálie.

 • Snášenlivost je výborná, látky se bez problémů vstřebávají do těla
 • Koncentrace látek je vhodná i pro dlouhodobé dávkování
 • Neobjevují se ani žádné vážnější trávicí potíže
 • Stoporex® Prostate můžete kombinovat i s jinými produkty této značky
 • Složení je ověřeno testy i zkušenostmi z praxe

Přípravek prošel schvalovacím procesem Úřadu veřejného zdravotnictví. Jeho složení nevylučuje užívání jiných doplňků výživy. Pokud ale máte potíže s hormonální hladinou nebo nádor související s hormony, poraďte se nejprve s lékařem.

S jistotou a garancí spokojenosti zákazníka

Kdo vám už dnes nabídne něco se zárukou? My, výrobce Stoporex® Prostate, to chceme udělat pro každého muže, který si stále ještě není jistý svojí volbou.

Naše značka nabízí bezprecedentní záruku vrácení peněz těm mužům, kteří nebudou spokojeni s výslednou účinností přípravku. Taková silná garance není dnes na trhu vůbec samozřejmostí, právě naopak, množství produktů slibuje zázraky na počkání, ale v praxi zaostávají. U nás nic podobného nehrozí a k tomu vám nabízíme záruku.

Chcete vědět víc? Zde je postup vrácení peněz a další informace o tom, jak garance spokojenosti funguje. Věříme však, že ji nikdy nebudete muset využít!

No products found which match your selection.