STOPOREX STIMUL INFORMACE, RECENZE A ZKUŠENOSTI

Extra vzrušení a stimulační účinek na orgasmus

Gel s přímou aplikací před pohlavním stykem pro silnější orgasmus a intenzivnější vzrušení. Dostupný pro každého muže s okamžitým účinkem.

VÝHODY A BENEFITY

 • Komplexní stimulace libida a potence
 • Jednoduché použití přímo na penis
 • Přírodní původ důležitých aktivních látek
 • Dostupnost bez předpisu a vyšetření
 • Žádné vážnější nežádoucí účinky

VE KTERÝCH OBLASTECH MÁ GEL ÚČINKY

Stoporex® Stimul má podobu lehce roztíratelného gelu s jemnou texturou a vodním základem. Je určen k zevnímu použití a to s aplikací přímo na ztopořený pohlavní úd. Mohou jej používat všichni muži bez ohledu na věk či kvalitu erekce.

Jedná se o volně dostupný přípravek bez nutnosti osobní návštěvy u lékaře nebo v lékárně. Je vyvinut s důrazem na co nejvíce přirozené složení, které zaručuje nejen dlouhodobý efekt, ale také bezpečné použití. Gel má okamžitý účinek a lze jej používat příležitostně, ale také pravidelně a dlouhodobě. Je šetrný k pokožce a má optimální pH.

 • Extra stimulace vzrušení a sexuální dráždivosti
 • Intenzivnější orgasmus pro muže i jeho partnerku
 • Zvýšená citlivost na sexuální stimulaci během styku
 • Hřejivý efekt podporující lepší prokrvení penisu
 • Vyživující a regenerační účinek na kůži a sliznici

No products found which match your selection.

Recenze a zkušenosti

„Tento gel jsem se rozhodl zkusit pro zvýšení svého sexuálního apetitu a zlepšení výkonu při pohlavním styku. Účinek v mém věku? Nadprůměrně dobrý!“

„Na radu mé známé jsem tento gel koupila snoubenci, poprvé jsme ho zkusili během předehry. Byl doslova unesen z jeho účinku a potom i z orgasmu!“

„Jsem mladý a sexuálně aktivní muž, takže jsem si říkal, že já žádné podpůrné přípravky nepotřebuji. Tenhle ale doporučuji každému a to bez ohledu na věk!“

„Stoporex® Stimul je skvělý prostředek, pokud chcete zažít dosud nepoznané vzrušení. Chválí ho i moje partnerka, má viditelné účinky na výkon v posteli.“

„Stoporex® Stimul byla moje jasná volba, dlouho jsem něco podobného hledal, jen jsem neuměl najít gel s takovými účinky na trhu. Konečně je tady, vyplatilo se čekat.“

„Vždycky jsem si myslel, že si umím sex užít na 100 % a lepší už to nebude. Stimul mě přesvědčil o opaku, moje orgasmy nikdy nebyly tak intenzivní.“

JAKÉ JE SLOŽENÍ ÚČINNÝCH LÁTEK

Stoporex® Stimul má výše zmíněné účinky díky speciálnímu mixu aktivních látek s přirozeným působením na penis, libido i intenzitu vzrušení.

Paprika keříčkovitá
Nejdůležitější aktivní složkou gelu Stoporex® Stimul je extrakt z plodů papriky keříčkovité. Ta obsahuje látky jako kapsaicin, které přispívají ke zvýšení intenzity krevního oběhu. V případě lokálního použití se jedná o lepší prokrvení pohlavního údu, sekundárním efektem je pocit zahřátí a příjemného brnění, což zvyšuje vzrušivost.

Slunečnicový olej
Druhou podstatnou složkou Stoporex® Stimul je výtažek ze slunečnicového oleje. Ten je nosičem první aktivní složky, zároveň má sám o sobě pozitivní účinky na kůži a sliznici. Obsahuje látky s antioxidačním, protizánětlivým, regeneračním a čistícím účinkem a je cenný zdroj množství nenasycených mastných kyselin.

Glycerin
Třetí aktivní látkou v gelu je glycerin. Ten je pro tělo přirozený a vyznačuje se velmi dobrým vstřebáváním do pokožky a podkožních tkání. Má jemně sladké aroma a podporuje snadné roztírání gelu do pohlavního údu. Napomáhá také hydrataci pokožky a sliznice, zabraňuje jejich vysušování a snižuje míru jejich podráždění.

Vanilbutylether
Významnou látkou Stoporex® Stimul je také vanilbutylether. Jedná se o derivát, který doplňuje účinky kapsaicinu z papriky keříčkové a podporuje její hřejivý účinek spolu s účinkem na lepší prokrvení tkání. Jedná se o složku, která je častou součástí různých kosmetických přípravků, a v gelu se její účinky znásobují také díky kombinaci s ostatními látkami.

JAKÝ JE DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ

Jelikož se jedná o gel na vodní bázi, je určen pouze k zevnímu použití. Aplikuje se přímo na pohlavní úd, ať už se jedná o pokožku nebo sliznici, případně o okolí.

 • Gel má jemnou strukturu a snadno se roztírá
 • V jedné dávce se aplikuje v množství větší kuličky
 • Rozetřete ho na celý povrch ztopořeného pohlavního údu
 • Gel účinkuje téměř okamžitě, nechte jej nejprve vsáknout
 • Nepoužívejte společně s ním jiné gely, včetně lubrikantů

V balení se nachází 30 ml gelu, což vám vystačí i pro dlouhodobější a pravidelné používání. Aplikace ale může být také jednorázová a pouze podle potřeby jednou za čas. Gel uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém místě a bez přímého slunečního záření.

Bez nežádoucích účinků

Všechny látky, ať už jde o ty účinné nebo podpůrné, jsou dlouhodobě prověřeny. Jedná se o běžnou součást kosmetických přípravků a výrobek prošel řádnou certifikací.

 • Účinné látky jsou přírodního charakteru a pro tělo přirozené
 • Před první aplikací si naneste menší množství gelu na předloktí.
 • Nechte ho pár minut působit a počkejte na reakci
 • Pokud nedojde k přecitlivělosti či alergii, gel můžete použít
 • Brnění nebo pocit tepla je součástí řádných účinků

Během používání nebyly zaznamenány žádné vážnější vedlejší účinky. Složení gelu je k pokožce citlivé a příjemné, pH gelu je sladěno s přirozeným pH kůže a sliznice. Gel neobsahuje látky živočišného původu a pokožka na něj velmi dobře reaguje.

No products found which match your selection.