Potíže s erekcí a jak poznat vhodné tablety a přípravky

Potíže s erekcí a jak poznat vhodné tablety a přípravky Lidé si rádi vypráví (dnes možná spíše přeposílají přes sociální média) anekdoty. Vtipy mají tendenci svět kolem nás zjednodušovat, takže jeden snadno dojde k závěru, že všichni Skotové jsou škudlilové, všichni policisté jsou hloupí. A co se týče chuti na sex, zatímco muži by to nejraději dělali několikrát denně, ženy jsou v této disciplíně mnohem zdrženlivější. Své partnery odmítají výmluvami typu „bolí mě hlava“. Takovéto generalizování je v rozporu s reálným obrazem světa, a tudíž se často jeví být škodlivým. Nutno říci, že v případě sexuálně zabarvených vtipů jsou větší obětí paradoxně muži než ženy. Co totiž říká realita? Podle desítek studií o sexualitě v heterosexuálních vztazích jsou tužby mužů a žen přinejmenším srovnatelné. Můžeme se bavit o tom, jaké formy sexu přitahují více ženy a jaké více muže. Jenže co se týče sexuálního libida, v tom jsou na tom muži i ženy podobně. Když se pak muž potýká se snížením výkonnosti v posteli, často propadá pocitům zoufalství. Těžce nese, že nemůže naplnit to, co se od něj očekává. Někdy by mohlo jít jen o krátkodobé snížení sexuální výkonnosti. Ale právě kvůli výše uvedeným důvodům muži lehce podlehnou tlaku, který na ně klade partnerka, společnost, ale nejčastěji oni sami. Jsou paralyzováni a jejich problémy se prohlubují. Přitom lze všechno v klidu řešit.

Není to selhání jedince

Na úvod je důležité, aby si dotyčný uvědomil, že to není jeho vlastní selhání. Muži čelící snížené chuti na sex nebo kratší výdrži mají tendenci nejdříve přemýšlet o tom, že se zhroutila jejich pečlivě budovaná image správného chlapa. Co ale doopravdy způsobuje tyto problémy? Často jsou sexuální poruchy reakcí na stav organismu jako takového. Přílišné pití alkoholu, kouření nebo užívání drog, vysoký tlak, cukrovka, únava… to vše se může podepsat na zhoršené sexuální výkonnosti. Někdy problémy způsobují poruchy pohlavního ústrojí samotného – běžné bývá například postižení svaloviny topořivých těles. Potíže s erekcí ale mohou být také důsledkem rozvíjejících se nádorových onemocnění a autoimunitních poruch. Stranou jsme zatím nechali příčiny psychického rázu. Ty ale nemůžeme opomenout, protože se na vzniku erektilní dysfunkce podílejí ve 20 % případů. Negativní vliv mají deprese nebo velký stres způsobený pracovním vytížením, výchovou dětí nebo vztahovou krizí. Na závěr uveďme ještě hormonální změny, které jsou přirozeným jevem u mužů po čtyřicítce. Hladina mužského hormonu klesá – u někoho pomaleji, u někoho rychleji. Logickým důsledkem ale je, že 45letý muž už nemá o sex takový zájem, jako dvacetiletý student.

 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!

Jak to řešily staré civilizace

Bylo by chybou si myslet, že problémy tohoto typu zajímají výhradně moderní společnost. Erektilní dysfunkce ve skutečnosti trápila i starověké civilizace. V Egyptě, někdy v 17. století př.n.l., v době, kdy v Mezopotámii vládl proslulý král Chammurabi, neznámý autor na papyru zachycuje muže přikládajícího si rostlinný obklad na penis.

Řekové zase zkoumají možnosti afrodiziak. Prostředky zvyšující sexuální touhu a vzrušení dostaly své jméno podle antické bohyně lásky.

Vraťme se zpět do Egypta, kde jsou coby afrodiziaka používány výkaly paviánů, krokodýlí penisy, ostny mořských ježků, ale i banány nebo fíky, kterým i dnešní sexuologové přičítají pozitivní účinky v této oblasti.

Středověký muž, který nebyl schopen uspokojit ženu, se ocitl na okraji společnosti. Jsou dochovány humorné příběhy o tom, jak takového muže udala k soudu vlastní žena v doprovodu rodiny. Aby podpořil ženino svědectví, bratr „obžalovaného“ sám zkoušel rukou hladit penis nešťastníka, aby zjistil, jestli vážně na nic nereaguje. Soudce nekompromisně manželství anuloval.

Ze středověkých způsobů léčby mužské neplodnosti zmiňme tyto pokrmy:

 • upečený a na kousíčky nakrájený vlčí penis
 • pečené či sušené vrabčí maso
 • hvězdice

Přípravky pro podporu erekce dnes. Jak si vybrat?

V dřívějších dobách byla erektilní dysfunkce a související problémy tabu. Muži trpícími těmito poruchami byli odsuzováni jako slaboši, jejich potížím se nevěnovala ani tehdejší lékařská věda. Dnes jsou tato tabu prolomena a léků a přípravků existuje mnoho. Dokonce se s mnohými z nich setkáte i v televizních reklamách. Jak mezi nimi poznat vhodné tabletky a přípravky na erekci?

Některé neseriózní firmy berou pomoc pacientů s těmito problémy jako prostředek snadného zbohatnutí. Nabízejí své výrobky na podezřelých webových stránkách. Také se s těmito produkty lze setkat na pofidérních bazarech či soukromých blozích. Mnohdy jde o cizojazyčné stránky nebo stránky psané lámanou češtinou.

Prostředky od těchto subjektů rozhodně nedoporučujeme. Nejde o výrobky zaštítěné kontrolou pověřených úřadů, jako je Hygienická nebo obchodní inspekce nebo Úřad veřejného zdravotnictví. Nikdo tyto léky nepodrobil potřebným testům a zkouškám. Prostředky mohou lhát o svém složení, mohou obsahovat chemické látky, které jsou pro lidské tělo hrozbou. Mohou být zcela neúčinné nebo se s nimi mohou pojit nebezpečné vedlejší účinky.

Při výběru prostředku na zlepšení erekce:

 • nedávejte na reklamu
 • nekupujte z podezřelých cizojazyčných zdrojů
 • vybírejte přípravky, které byly testovány pověřenými úřady
 • preferujte přírodní složení
 • pečlivě si projděte možné vedlejší účinky
 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!

Na sílu přírody nic nemá

Byla řeč o nebezpečích, které skýtají přípravky chemického původu. Spoléhat na chemii je nejen hazard se zdravím, navíc je to zbytečné. Zkušenost ukazuje, že matka příroda zná lék takřka na vše. Mužům hledajícím řešení pro jejich problém s erekcí nabízí příroda mnoho bylin se zázračnými účinky. Pojďme si je představit.

Saw Palmetto neboli palma trpasličí je palmová plíživá rostlina rostoucí na jihovýchodě USA. Už po staletí jsou známy její afrodiziakální schopnosti. Bylina má pozitivní vliv na spermiogenezi, tvorbu ejakulátu i na stav prostaty. Pozitivně působí na pevnost a kvalitu erekce.

Maca – bylina žerucha peruánská, známější pod jménem Maca či „peruánská Viagra“ má stimulační vliv na ztopoření a libido. Zvyšuje četnost spermií a dodává nebývalý sexuální apetit.

Tribulus Terrestris, česky kotvičník zemní, roste v Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Je neuvěřitelně účinná při zvyšování hladiny pohlavních hormonů, které ovlivňují plodnost a libido. Navíc aktivní látky v bylině podporují i metabolismus živin, funkci močové soustavy, přirozenou imunitu, činnost nervové soustavy a srdce.

Ashwaganda – v Africe a Asii roste bylina, která povzbudí nervový systém a duševní vitalitu. V lidském těle má efekt na hladinu kortizolu, takže sníží podrážděnost, stres a nervozitu.

To nejlepší z přírody nabízí lék Stoporex®

Existuje přípravek, který v sobě kombinuje všechny z výše uvedených rostlin. Nazývá se Stoporex® a k dostání je ve verzích Klasik a Prolong. Výrobce Stoporex® ve vhodném poměru smíchal účinné látky ze všech výše uvedených bylin, které rostou po celém světě, a vyvinul účinný přípravek stoprocentně přírodního původu. Stoporex kromě bylinných výtažků obsahuje také zinek, jenž má speciální vliv na tvorbu mužského hormonu, potažmo na potenci a mužskou plodnost. Dále jsou zde přítomny i aminokyseliny L-Arginin a L-Citrulin. Obě dvě mají pozitivní efekt na pevnější a dlouhodobější erekci.

Přípravek prošel dlouhým vývojem, kde byl zřetel kladen hlavně na pečlivý výběr aktivních látek. Stoporex poté absolvoval důsledné zkoumání a testování. Byl schválen Úřadem veřejného zdravotnictví, který posoudil složení i kategorizaci produktu coby doplňku výživy.

Obsah alergenů a nežádoucí účinky u přípravků pro zkvalitnění erekce

Při výběru vhodného přípravku musí mít uživatel na zřeteli i obsah alergenů či nežádoucí účinky. Alergeny jsou spíše vzácnějším jevem, přesto jsou na trhu tabletky a přípravky na erekci, které mohou představovat riziko. Mohou obsahovat lepek, ořechy či stopy korýšů.

Dalším tématem jsou vedlejší efekty. Některé přípravky totiž mohou přivodit i jiné než afrodiziakální účinky. Bolesti hlavy, zvracení, nevolnost, či poruchy vize, to jsou jen některé z mnoha účinků, které se objevují zvláště u méně kvalitních přípravků. Často si pacienti stěžují také na výkyvy krevního tlaku. Stoporex je vyvinut tak, aby se všechny obsažené látky vzájemně doplňovaly a nezpůsobovaly nežádoucí interakce. Výrobce garantuje minimální nebo žádné vedlejší účinky.

Užívat na pravidelné, nebo nepravidelné bázi?

Kdy začít přípravek na podporu erekce používat a jak často jej konzumovat, to je otázka. Určitě není vhodné přípravek používat, když uživatel žádné problémy nepociťuje, tedy když mu jde jen o prevenci. Přípravek je vhodné pořídit ve chvíli, kdy se problémy s erekcí začínají objevovat na častější bázi. Někdo chce přípravek užít jen tehdy, kdy je to zapotřebí – tedy před pohlavním stykem. K tomu ale některé přípravky neposlouží – jejich účinná síla se projeví jen při pravidelné konzumaci.

Stoporex je ale jiný. Uživatel si může vybrat ze dvou možností dávkování – buď před plánovaným pohlavním stykem, nebo každý den, a to ve dvou dávkách, ráno a večer. Jednorázové použití 3 kapslí hodinu před pohlavním stykem poskytne dostatek vitality a energie pro příjemný večer s partnerkou. Užívání přípravku každý den, ráno i večer, zase přináší dlouhodobou stabilní podporu erekce a sexuálního výkonu.

 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!

Jaké další metody zabírají?

Chcete se pojistit a využít více metod pro dlouhodobě lepší erekci? Určitě nekonzumujte více přípravků najednou. Správnou cestou je konzumování přípravku kombinovat se změnou některých vzorců chování. Základem je správný jídelníček. Produkci mužského hormonu a spermií podpoří mořské plody, játra a fazole. Dobrou volbou jsou ostružiny a černý rybíz, které dodají antioxidanty. Mužnou sílu dodává také koření. Pikantnější jídlo zlepšuje průtok krve, rozšiřuje cévy a zlepšuje produkci oxidu dusnatého. Výborné účinky má česnek, zázvor, černý pepř a muškátový oříšek.

Dalším zdravým způsobem pro zvýšení potence je cvičení. To snižuje riziko obezity a zlepšuje krevní oběh. Jako skoro na vše, i na zdravou potenci hodně pomůže přestat kouřit a pít méně alkoholu. V neposlední řadě prospívá snížení stresu.

Shrnutí na závěr

Erektivní dysfunkcí trpí sto až sto padesát milionů mužů na celém světě. V České republice jde o zhruba pět set až osm set tisíc mužů. Pokud trpíte stejným problémem, mějte na paměti, že zdaleka nejste sám. A že nejde o vaše selhání. Poruchy s erekcí jsou mnohdy reakcí na stav organismu jako takového. Na vině mohou být fyzické a psychické poruchy. Nic ale není ztraceno. Obnovení ztracené či narušené erektilní funkce, pokud se začne řešit včas, je v 9 případech z 10 možné. Stačí užívat vhodné přípravky pro zkvalitnění erekce.

Takový přípravek nevybírejte na základě reklamy. Dejte na dobré reference a pozorně zkoumejte složení. Nejlepší přípravek je takový, který má 100% přírodní složení. Ideální je, když výtažky z bylin, které jsou proslulé svým povzbuzujícím účinkem, doplňují také aminokyseliny, minerály a další účinné látky.

To je vhodné kombinovat s některými pozitivními rozhodnutími v životním stylu – přestat kouřit, méně pít alkohol, cvičit, méně se stresovat. Mužná síla a energie se navrátí a vy si znovu můžete užívat krásné večery se svou partnerkou.

Často kladené dotazy

Je na přípravky pro pevnou a kvalitní erekci nutný lékařský předpis?

Je možné sehnat kvalitní přípravky i bez lékařského předpisu. Přípravky Stoporex® Klasik a Stoporex® Prolong, které přinášejí přirozenou podporu erekce pro muže v každém věku, jsou k dostání bez předpisu.

Může přípravek na podporu erekce pomoci i staršímu muži?

Po čtyřicítce dochází v tělu muže k hormonálním změnám, začíná klesat hladina mužského hormonu. Přípravek Stoporex ale může pomoci i mužům středního věku najít mladickou sílu a dodat chuť na sex. Účinkuje již po několika dnech užívání.

 

Jaké další negativní jevy působí na mužskou potenci?

Negativní efekty jsou kromě nevhodného jídelníčku, špatného životního stylu a únavě připisovány také nadměrnému používání chytrých telefonů a závislosti na pornu. Častým problémem je samozřejmě také partnerská krize.

Má smysl kupovat si přípravky pro kvalitní erekci přes internet?

Nákup přes internet není chybnou volbou, pokud se ujistíte, že pořizujete 100% spolehlivý přípravek, který byl ověřen a zaregistrován na Úřadě veřejného zdravotnictví. Toto nakupování je pohodlné, rychlé a hlavně diskrétní. Není nutné projít lékařskou prohlídkou, pokud je přípravek kvalitní a bez vedlejších účinků, je jeho užívání bezpečné a může se pro něj rozhodnout každý muž, který pociťuje dlouhodobé zhoršení sexuální výkonnosti. Výhodou je také to, že při nákupu přes internet přímo od výrobce uživatel neplatí marži či provizi lékárně ani zprostředkovatelům.

Zdroj:

https://www.webmd.com/sex/features/sex-drive-how-do-men-women-compare

https://lisettemarshall.com/fun-facts/erectile-dysfunction-middle-ages/

http://www.webmolecules.com/history-of-treatment-of-erectile-dysfunction.html