TOP 10 novoročních předsevzetí do vaší ložnice, které vám radikálně oživí sexuální život

TOP 10 novoročných predsavzatí do vašej spálne, ktoré vám radikálne oživia sexuálny život

Starý rok je minulost, přichází rok 2022! To, jaký bude, závisí hlavně na nás, ačkoli mnoho lidí spoléhá mylně na štěstí, osud či náhodu. Ne, nic takového nefunguje, všechno máte ve svých rukou. Platí to nejen o úspěších v běžném či pracovním životě, ale také o úspěších v ložnici. Přesně tak, i svůj sexuální život máte v rukou jen a jen vy!

Přelom starého a nového roku je výbornou příležitostí k jeho radikální změně k lepšímu. Týká se to jak výkonnosti v posteli, tak pravidelnosti a zvýšení množství sexu s partnerem či partnerkou. Bát se není třeba ani změny aktuálního stereotypu.

Podobně, jako v případě běžných novoročních předsevzetí, i zde je samozřejmě riziko, že sliby zůstanou pouze sliby. Proto zkuste zapojit i vašeho partnera či partnerku a navzájem se motivujte. Já vám zase pomůžu s tipy na předsevzetí.

Co zahrnuje sexuální život a které faktory ho ovlivňují

Zlepšení sexuálního života spočívá především v působení jak na pestrost a zajímavost milostného života, tak na zdraví a výkonnost. Přestože na první pohled je pojem sexuální život příliš abstraktní a obecný, vím přesně, na co je třeba se zaměřit.

Z hlediska praxe je sexuální život zejména o předehře, polohách, technikách, používání různých pomůcek, místech na sex nebo o hraní různých rolí a her

Důležité je i sexuální zdraví, kde hraje roli u mužů kvalita ztopoření, čili erekce, stejně tak i libido, čili sexuální apetit, potence a plodnost

U žen bývá problém v nedostatku libida a s nízkou vzrušivostí

Nejčastěji dochází k problémům a potížím u lidí, kteří mají dlouhodobé vztahy. Stereotyp a rutina se stanou po čase jejich běžnou součástí a to je problém. Speciálně u mužů je pak třeba brát v úvahu i potíže a poruchy spojené s erekcí, předčasnou ejakulací či sníženou chutí na sex. Tehdy se však už jedná i o zdravotní problém.

Pokud jde o kvalitu sexuálního života, vliv na něj mají také:

 • správné a zdravé fungování pohlavní soustavy, s čímž souvisí i zmíněné problémy, u mužů i žen to ovlivňuje i ​​stav a zdraví močové soustavy
 • životospráva a životní styl, zejména alkohol, jídelníček, kouření, pohyb, spánek a stres, tyto faktory mohou zhoršit libido  a také erekci
 • právě zmiňovaná rutina nebo stereotyp, neochota zkoušet nové věci, problémem jsou i vztahové problémy a také nedostatek vzájemné komunikace

TYTO FAKTORY MŮŽETE OVLIVNIT

Dobrou zprávou je, že několik zmíněných faktorů umíte velmi dobře ovlivnit, přestože to nepůjde ze dne na den. Právě na tyto faktory se budeme při novoročních předsevzetí zaměřovat a pokud se jich budete dlouhodobě držet, zlepšení určitě nastane.

Nejčastější sexuální problémy u mužů a žen

Co se týče častých sexuálních problémů, ty do velké míry také ovlivňují kvalitu milostného života. Mírně odlišné jsou u mužů a u žen, ačkoli některé, například nízké libido, jsou společné. V první řadě je ale musíte identifikovat, poté řešit.

Zde jsou nejčastější problémy a poruchy sexuálního původu:

Poruchy erekce: Zřejmě nejčastějším problémem sexuálního původu u mužů jsou problémy s erekcí. Jedná se o poruchy vzniku, udržení, tvrdosti nebo doby ztopoření pohlavního údu. Příčinou jsou potíže s prokrvením penisu a jeho topořivých těles.

Nízký sexuální apetit: Za tímto problémem se skrývá snížená chuť na sex. Vliv zde má několik okolností, ale zejména pokles mužského hormonu u mužů a estrogenu u žen. Výsledkem je snížená chuť na sex a následně i problémy s dosažením orgasmu.

Příliš rychlá ejakulace: V důsledku nadměrného množství mužského hormonu, ale i jiných faktorů se u mužů může vyskytnout příliš rychlá ejakulace. Někdy se jí říká i předčasná ejakulace a jde o stav, kdy dochází k vyvrcholení do 1 až 2 minut.

Nízká vzrušivost: Tento problém se může týkat mužů i žen. Obvykle se projevuje tím, že orgasmus přichází pozdě nebo vůbec. Za nízkou vzrušivostí bývají zejména problémy s prokrvením genitálií. U žen jde i o nedostatečné zvlhčení pochvy.

TOP 10 předsevzetí do nového roku, která oživí váš sexuální život

Pojďme se tedy podívat přímo na tipy a doporučení, která byste si měli vzít k srdci do dalšího roku. Budu se snažit být co nejvíce konkrétní, přičemž plně využiji své vlastní zkušenosti. Moje rady patří jak mužům, tak ženám.

Zde je 10 doporučení a tipů, které si dejte jako předsevzetí:

1. Sex 3 krát do týdne a žádná masturbace

Možná vám to přijde příliš přísné, ale uvidíte, jak to zabere. Mnoho párů se odcizí právě proto, že začnou zanedbávat své „ložnicové povinnosti“. Dejte si proto pravidlo, že budete mít sex alespoň 3 krát týdně, ať se děje cokoliv. K tomu je třeba přidat i trochu omezující zásadu: žádná masturbace. Proč? Jednoduše proto, abyste si od sexu neodvykli a naopak, aby vám pohlavní styk s partnerem chyběl.

2. Sportujte, cvičte, prostě se pravidelně hýbejte

Moje druhá rada, která bude prospěšná nejen pro váš sexuální život, se týká fyzické aktivity. Minimum pohybu je začátkem nadváhy a jiných problémů, ty pak ovlivní i sexuální život. Dejte si pravidlo, že každý den budete mít alespoň 30 minut nějaké aktivity. Klidně na úvod postačí chůze, pak přidejte běh, plavání, brusle nebo něco podobného. Speciálně pro muže doporučuji intenzivní sprinty, pomohou na mužský hormon.

3. Žádný stres, alkohol ani cigarety

Zlepšení životosprávy  je i v zájmu kvality vašeho sexuálního života, věřte mi. Proto skoncujte s kouřením, dá-li se také s alkoholem, nebo jej alespoň radikálně omezte. Vyhýbejte se stresu a odbourejte ho, například pohybem nebo naopak odpočinkem během dne. Pozor na workoholismus a časový stres během dne, lépe si zařiďte povinnosti. Hodně stresu zvyšuje kortizol a ten snižuje libido a sexuální apetit.

4. Zdravějším jídelníčkem až „na vrchol“

Pro muže i pro ženy doporučuji také zlepšit jídelníček, může se to radikálně podepsat na vašem sexuálním výkonu. Jak? Omezte tučná, mastná a přesolená jídla, stejně tak ta, která mají příliš mnoho cukru. Obírají vás o energii a zhoršují například krevní oběh. Naopak, do vašeho jídelníčku zařaďte ryby, mořské plody, oříšky, semínka a z ovoce kiwi, citrusy, meloun, banány, jablka, ze zeleniny zase špenát, brokolici a česnek.

5. Nová místa pro sex a to nejen doma

Přejděme nyní k předsevzetím, která se budou týkat více praktického sexuálního života. Změna stereotypu je nezbytná hlavně v místě, takže zapomeňte na všechny „destinace“, kde jste se milovali dosud. Jelikož většina lidí si užívá sex zejména v posteli v ložnici, právě sem by měla směřovat první změna. Vyzkoušejte jiné místnosti a také různý nábytek v domácnosti. Venku zkuste sex v autě nebo částečně na veřejnosti.

 • Stoporex® Lube

  119,00  Sleva!
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik + Prolong + XXL krém

  1950,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  1380,00  Sleva!
 • Stoporex® XXL krém

  599,00 

6. Zkuste feromony, kostýmy a spodní prádlo

Zvýšit chuť na sex a sexuální apetit vám mohou, bez ohledu na všechno ostatní, feromony. Mají obvykle formu feromonových parfémů, jejichž cílem je zvýšit atraktivitu pro opačné pohlaví na základě těchto „živočišných látek“. Své udělá i zajímavé spodní prádlo a to nejen u žen, ale iu mužů. Pro ty, co chtějí experimentovat, radím navštívit nejbližší sexshop a koupit si pár kostýmů. Hraní rolí je vzrušující!

7. Nebojte se netradičních praktik a technik

Netradiční techniky nebo praktiky jsou pro mnohé dospělé stále tabu, ale vůbec by tomu tak neměly být. Ani netušíte, o co všechno se sklízíte, věřte mi. Základem je samozřejmě upřímný rozhovor s partnerem, nebojte se odhalit své touhy. Uvidíte, jestli si sednete, případně, můžete udělat i „bartrový obchod“. Pochopitelně do ničeho nenuťte sebe ani partnera, mohlo by to dopadnout opačně. Raději na to jděte postupně.

8. Nové polohy a pozice dají sexu šmrnc

Asi vám nemusím vysvětlovat, co je Kámasútra, že? Pokud jste se právě začervenali, tak to je velmi špatná reakce, měla by být spíše opačná. Pořiďte si ji, případně něco s podobnou tématikou a začněte zkoušet a experimentovat. Na první pohled akrobatické pozice a polohy vám mohou přinést nepoznané vzrušení a to nejen kvůli narušení stereotypu. Je například praxí prokázáno, že známá poloha na pejska lépe stimuluje bod G u ženy.

9. Erotické hračky vás nenahradí, ale doplní

Moje předposlední předsevzetí myslím opravdu vážně. Začněte se zajímat o různé sexuální pomocníky a erotické hračky a to jak pro muže, tak pro ženy. Jejich cílem není vás nahradit, ale spíše probudit nepoznanou vášeň. Vibrační vajíčka, vibrátory, dilda, masturbátory či kroužky na penis dokážou i při partnerském sexu mimořádné věci. Pořídit si můžete dokonce i takové pomůcky, které využijete oba současně.

10. Masáž i předehra ve sprše a vířivce

Přestože tuto radu jsem zařadil až na konec, týká se ve skutečnosti začátku. Můžete ji však využít i na závěr, je to jen na vás. Sex si umíte ozvláštnit i erotickou masáží, ideálně vzájemnou a vůbec při tom nebude vadit, půjde-li o „amatérštinu“. Tajemstvím úspěchu je masážní gel, například s hřejivým či chladivým účinkem. Výborným nápadem je i předehra ve sprše nebo vířivce nebo naopak závěrečné milování v nich.

ZAČÍT VÍTE KDYKOLIV, HLAVNĚ ZAČNĚTE

Přestože zmiňované tipy, rady a doporučení jsem koncipoval jako novoroční předsevzetí, víte s nimi začít kdykoliv. Hlavně však nic neodkládejte „na zítra“, protože z toho nic nemusí být. Nejtěžší je začít, ale když uvidíte výsledky, nebudete umět přestat.

Jak ještě podpořit a zlepšit sex u mužů i u žen

Velmi mnoho z vás zapomíná na fakt, že někdy je třeba sexuálnímu životu trochu „pomoci“. Spoléhat se jen pasivně na to, že zlepšení přijde samo od sebe, nestačí. Zde mohou výbornou roli sehrát afrodiziaka, tedy látky se stimulačním účinkem. Možná budete překvapeni, co všechno funguje na tomto principu, proto se s vámi podělím o zkušenosti.

Mezi nejlepší a mnou ověřená afrodiziaka patří zejména:

– pár denní sexuální abstinence nebo sex bez dosažení orgasmu a s oddalováním vyvrcholení, tuto techniku ​​aplikujte pouze občas a ne pravidelně.
– z potravin jsou nejlepším afrodiziakem určitě ústřice, šlehačka, jahody, dary moře, čokoláda s vysokým obsahem kakaa a také cibule a česnek.
– alkohol sice také patří mezi afrodiziaka, ale pouze v minimálním množství a pouze pokud jde o víno, tvrdý alkohol a speciální pivo u mužů působí opačně
– skvělým afrodiziakem pro muže i pro ženy jsou různé koření, pepř a bylinky, například chilli, kajenský pepř, vanilka, skořice, máta, bazalka, oregano, zázvor, fenykl nebo některé známé jihoamerické a asijské bylinky

Jak fungují přípravky na podporu erekce a libida a proč je doporučuji

Zmíněná afrodiziaka mohou mít také podobu hotových produktů. Jde o podpůrné přípravky, které jsou určeny speciálně zejména mužům, ale na trhu jsou už i značky pro ženy. Všechny tyto produkty jsou dostupné volně, tedy bez vyšetření u lékaře a receptu.

Pokud jde o formy přípravků, závisí to i na zaměření:

Nejvíce preferovanou formou jsou pilulky a kapsle s perorálním použitím, ke zvýšení vzrušivosti se používají i krémy a gely, tato forma zejména u žen

Pokud jde o složení, to obsahuje látky přírodního původu. Jedná se o bylinné extrakty, vitamíny, minerály, stopové prvky, různé výtažky a aminokyseliny. Nejvíce používané jsou rostliny Maca, Damiána, Guarana, Ženšen, Tribulus nebo Saw Palmetto. Jejich působení je přirozené a to jak na hladinu mužského hormonu, tak na lepší prokrvení genitálií.

Pokud jde o jejich objednávku a koupi, ta je věcí pár minut:

nemusíte nikam osobně chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova, minimálně ty nejznámější značky mají totiž svůj vlastní oficiální eshop
nepotřebujete mít samozřejmě předpis ani recept, stačí si jen vybrat značku, velikost balení a objednat, obvykle do 24 až 48 hodin je balíček doma
neobávejte se ani o diskrétnost, všechny tyto přípravky jsou baleny tak, že ani kurýr a ani nikdo jiný z rodiny, pokud by balíček převzal, se nic nedozví

Vzhledem k tomu, že v přípravcích jsou látky přírodního původu, je jejich užívání bez nějakých větších rizik. Neobsahují žádné syntetické složky a tak se není třeba bát vedlejších a nežádoucích účinků. Žádné bolesti hlavy, žádné zarudnutí či návaly horka.

POUŽÍVÁNÍ BY MĚLO BÝT VÍCE MĚSÍCŮ

Bez ohledu na formu, ať už sáhnete po tabletách, krémech, gelech nebo kapslích, měli byste je používat dlouhodobě. Moje vlastní zkušenost mě učí, že ideální dobou jsou 3 až 4 měsíce, až tehdy zjistíte, jestli vám konkrétní přípravek opravdu pomohl.

Přípravky, které jsem vyzkoušel já i moje partnerka a naše zkušenosti s nimi

Všechno, co jsem napsal výše, nemám samozřejmě pouze z teorie, ale také z praxe. Já, ale i moje partnerka, jsme několik ze zmíněných podpůrných prostředků vyzkoušeli. Já samozřejmě hlavně pilulky na erekci a libido, v jejím případě šlo jak o perorální tobolky, tak o gely. Zkušeností máme proto na rozdávání a rozhodli jsme se o ně podělit.

Mně nejvíce pomohly pilulky Stoporex, které mají komplexní účinek na potenci.

 • Stoporex® Lube

  119,00  Sleva!
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik + Prolong + XXL krém

  1950,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  1380,00  Sleva!
 • Stoporex® XXL krém

  599,00