O Stoporexu

Stoporex® Klasik

Pro pevnou a kvalitní erekci. 100% přirozená podpora erekce pro muže v každém věku. Ověřené účinky, přírodní složení a dostupnost bez vyšetření u lékaře nebo předpisu.

Výhody a benefity

 • Efektivní podpora lepšího ztopoření
 • Jednorázové i dlouhodobé užívání
 • Přirozené působení díky přírodním látkám
 • Žádné vážnější nežádoucí účinky
 • Jednoduchá koupě a okamžitá dostupnost
 • Ověřeno a zaregistrováno na ÚVZ

Stoporex® Prolong

Pro delší erekci a optimální výdrž. Spokojenost muže i ženy v jednom! Přirozené prodloužení pohlavního styku, delší erekce a oddálení orgasmu. Bez receptu, bez vyšetření a pro každého.

Výhody a benefity

 • Delší výdrž v posteli a prodloužení erekce
 • Oddálení příliš rychlé ejakulace
 • Bezproblémové dlouhodobé užívání
 • 100% přírodní složení látek
 • Koupě z pohodlí domova a ihned
 • Ověřeno a zaregistrováno na ÚVZ

Vše o Stoporexu®

Staňte se znovu mužem se vším, co k tomu patří!

Unikátní svým složením, komplexní svými účinky. Takový je náš doplněk stravy určený všem mužům, kteří chtějí podpořit a prodloužit svou erekci.

Stoporex® a jeho výhody pro muže

Na trhu je k dispozici několik přípravků pro muže, které by jim měly pomoci se sexuálním zdravím a výkonností. Jejich výhodou je, že jsou dostupné i bez předpisu nebo vyšetření, ale mnoho z nich nemá v praxi dostatečný efekt.

 • Stoporex® je koncentrovaný a zejména komplexní
 • Pomůže vám s erekcí, libidem i delší výdrží
 • Pozitivně působí také na potenci a zdraví prostaty
 • Má stimulační efekt na sexuální energii a výkonnost
 • Jednoduché a bezproblémové užívání

Jedná se o řádně registrovaný doplněk stravy u Úřadu veřejného zdravotnictví, který má za sebou potřebné testy, zkoušky a schválení. Nabízí viditelnou podporu výkonu v posteli a to i s možností dlouhodobého používání. Pomoci může mužům v každém věku a to i v případě méně výrazných obtíží, mnoho účinků má preventivní charakter.

Vsaďte na 100% přirozené složení

Pokud se rozhodnete pro Stoporex®, získáte produkt vycházející z přírodních a dlouhodobě ověřených látek. Jedná se o kombinaci aminokyselin, bylin a minerálů.

Tribulus Terrestris

Základní složkou Stoporex® Klasik je extrakt z rostliny Tribulus Terrestris. Jedná se o účinné afrodiziakum a zároveň o mužský stimulant výkonnosti, fyzické síly a zejména tvorby mužského hormonu. Právě tento poslední účinek je důležitý pro podporu sexuálního výkonu, ať už jde o kvalitnější erekci, více libida nebo o podporu potence.

Saw Palmetto

Další důležitou látkou je extrakt ze Saw Palmetto, palmové plíživé rostliny známé již několik staletí pro její afrodiziakální vliv a podporu sexuálního zdraví. Bylina má pozitivní vliv na stav prostaty, spermiogenezi, tvorbu ejakulátu a samozřejmě i na pevnost a kvalitu erekce. Podporuje také vysoké libido u mužů.

Maca

Stoporex® Klasik i Prolong obsahují také extrakt z byliny známé jako Maca. Jde o Žeruchu peruánskou, pocházející z Jižní Ameriky, které se někdy přezdívá i „peruánská Viagra“. Důvod? Stimulační vliv na ztopoření a libido, čili chuť na sex. Látky obsažené v rostlině mají pozitivní vliv i na sexuální apetit a četnost spermií.

Zinek

Minerál zinek asi není nutné příliš představovat, zejména mužům. V jejich případě má speciální vliv na mužský hormon, který podporuje libido, ale stejně tak i na potenci a mužskou plodnost, zejména podporou tvorby a zrání spermií. V doplňku je v podobě laktátu zinečnatého, který umí tělo dobře a efektivně zpracovat.

Ashwaganda

Stoporex® Prolong obsahuje jako svoji nejdůležitější složku extrakt z rostliny Ashwaganda. Jedná se o bylinu známou pro své působení na nervový systém a duševní vitalitu. V lidském těle ovlivňuje hladinu kortizolu a pomáhá tak ke snížení podrážděnosti, stresu a nervozity. Podporuje i hormonální rovnováhu, vytrvalost při sexu a působí jako afrodiziakum.

L-Arginin

Další významnou látkou obsaženou ve stoporexu je aminokyselina L-Arginin. Pro organismus je přirozená a má pozitivní vliv na krevní oběh, jelikož stimuluje hladinu oxidu dusnatého. Ten je důležitý pro roztažení stěn cév a pro zlepšení průtoku krve do topořivých těles. Výsledek? Pevnější a dlouhodobější erekce!

L-Citrulon

Ve Stoporexe® Prolong je kromě L-Argininu obsažen i L-Citrulin. I v tomto případě jde o aminokyselinu, která má podpůrný účinek na kvalitu erekce. V těle se totiž dokáže syntetizovat na zmíněný L-Arginin a působí tak jako jeho „zásobárna“. Oproti konkurenčním přípravkům se v tom našem nachází ve větším objemu.

Efektivní podpora erekce i optimalizace výkonnosti

Bohaté složení a navzájem se doplňující látky představují hlavní výhody účinku Stoporex®. Na výběr máte produkty Klasik a Prolong.

Podpora kvality erekce

Nejdůležitějším účinkem Stoporex® Klasik je zlepšení kvality erekce. Extrakty z rostlin, které jsou považovány za účinné afrodiziaka, přispívají k lepšímu prokrvení oblasti genitálií a zároveň stimulují vzrušivost. Výsledkem je, že na základě sexuální stimulace dochází k nástupu erekce rychleji a ztopoření je také pevnější.

Prodloužení doby erekce

Stoporex® Prolong je zaměřen speciálně také na prodloužení doby ztopoření pohlavního údu. Tento vliv je dosažen obsahem kombinace bylinných extraktů a zejména zmíněných aminokyselin. Díky tomu je erekce nejen kvalitnější a tvrdší, ale i dlouhodobější, protože topořivá tělesa v penisu jsou lepší a déle prokrvená.

Stimulace sexuálního apetitu

Jak Stoporex® Klasik, tak Stoporex® Prolong, mají pozitivní vliv na mužské libido. Je to zásluha lepšího prokrvení genitálií, ale také důsledek působení bylinných extraktů z kategorie afrodiziak, které mají stimulující vliv na mužský hormon. Tento hormon je důležitý pro sexuální vitalitu, energii a celkem pro více chuti na sex.

Oddálení příliš rychlé ejakulace

V případě Stoporex® Prolong je nejdůležitějším účinkem prodloužení pohlavního styku nejen podporou delší erekce, ale také působením na ejakulaci. Obsah extraktu z Ashwagandy má pozitivní vliv na snížení napětí, stresu, nervozity a přehnané citlivosti na sexuální dráždění, výsledkem  je delší výdrž až do doby vyvrcholení.

Podpora potence a sexuálního zdraví

Stimulace hladiny mužského hormonu sebou přináší také podporu lepší tvorby a zrání spermií. Právě pozitivní vliv na spermiogenezi je jedním z dalších důležitých účinků přípravků Stoporex®. Díky obsahu zinku a extraktu ze Saw Palmetta může mít také preventivní účinek na zdravotní stav a správné fungování prostaty.

Schválený, prověřený a certifikovaný

Stoporex® prošel nejen důsledným zkoumáním z pohledu výběru aktivních látek, ale také řádným schvalovacím procesem. Jako výrobce jsme testovali různé alternativy složení a finální produkt jsme nechali odborně a zejména nezávisle posoudit.

 • Dali jsme si záležet na původu všech aktivních látek
 • Využíváme kvalitní a koncentrované bylinné extrakty
 • V případě aminokyselin jsme zvolili optimální množství
 • Všechny látky se navzájem doplňují a jsou bez nežádoucích interakcí
 • Forma kapslí je z pohledu vstřebávání nejefektivnější

Samozřejmostí je schválení ze strany Úřadu veřejného zdravotnictví, který posoudil složení i kategorizaci produktu jako doplňku výživy. Stoporex® Klasik i Stoporex® Prolong splňují veškeré požadavky na prodej na našem trhu.

Dlouhodobá podpora i na denní bázi

Užívat Stoporex® je možné nepravidelně i dlouhodobě na každodenní bázi. Na výběr máte dvě možnosti dávkování a to buď před plánovaným pohlavním stykem, případně každý den a to ve dvou dávkách s rozložením na ráno a večer.

Pokud si zvolíte pouze občasné a nepravidelné užívání, doporučujeme užít jednu celou dávku sestávající ze 3 kapslí s odstupem 30 až 60 minut před pohlavním stykem. Za tuto dobu by mělo dojít k uvolnění aktivních látek obsažených ve Stoporexu do těla a k nástupu jejich účinků. Ten bude patrný zejména na vitalitě a kvalitě erekce.

Druhou možností je užívání pravidelně každý den. V tomto případě doporučujeme užít 3 tobolky ráno a 3 tobolky večer. Nepřekračujte maximální denní dávku 6 kapslí. Taková podpora vaší erekce a sexuálního výkonu je možná i dlouhodobě a z hlediska účinnosti je podle zkušeností mužů i nejefektivnější.

Bezpečné a bezproblémové užívání

Přírodní a pro lidské tělo přirozené složení má výhodu i z pohledu užívání. Na rozdíl od jiných produktů určených ke zlepšení erekce či sexuálního výkonu se není třeba v případě užívání Stoporexu obávat žádných vážnějších rizik

 • Nehrozí vám žádné závažné a intenzivní bolesti hlavy
 • Stejně tak se nemusíte obávat zarudnutí pokožky
 • Není zde ani riziko trvalé erekce – priapismu
 • Přípravek nemá negativní vliv na koncentraci
 • Nedochází také ke snížení kvality sexuální stimulace

Pokud se rozhodnete Stoporex® užívat, nemusíte se obávat ani žádných vážnějších kontraindikací. V případě, že trpíte problémy s krevním tlakem nebo nějakým kardiovaskulárním onemocněním, před užíváním se poraďte s lékařem. Přípravek neobsahuje ani žádné alergeny, riziko alergické reakce je minimální.

Dostupnost opravdu pro každého

Stoporex® je volně prodejným a volně dostupným produktem. Abyste ho získali, nemusíte navštěvovat lékaře a absolvovat žádná vyšetření. Ke koupi není nutný ani předpis a není třeba ani osobně chodit do lékárny.

Diskrétnost, snadná koupě a maximum pohodlí jsou pro nás jako výrobce klíčové. Proto jsme v obou případech, ať už jde o Klasik nebo o Prolong, zvolili cestu prodeje volně a přes internet. Přímo z pohodlí domu si v našem e-shopu můžete vybrat balení, které nejvíce potřebujete.

Pokud byste měli zájem o oba typy Stoporex®, k dispozici máme i cenově výhodný set Klasik+Prolong v jednom. Oba přípravky se svými aktivními látkami i účinky vhodně doplňují a jejich společnou objednávkou ušetříte čas i peníze!