Stoporex klasik informace, recenze a zkušenosti

Stoporex® Klasik je kvalitní a koncentrovaný preparát určený k podpoře erekce. Cílem jeho působení je pevnější, tvrdší a kvalitnější ztopoření pohlavního údu a to přirozeně prostřednictvím zlepšení prokrvení a zvýšení sexuálního apetitu. Přípravek je určen k dlouhodobému užívání, právě v takovém případě jsou jeho účinky nejvíce patrné. Používat jej lze i v případě okamžité potřeby, do 30 až 60 minut by měl být efekt na kvalitu erekce a sexuálního výkonu jasně viditelný. Přípravek můžete zakoupit bez receptu a má formu jednoduše uživatelných perorálních kapslí.

Stoporex® je ověřen a zaregistrován na Úřadě veřejného zdravotnictví

 • Kvalitnější erekce zlepšením prokrvení genitálií
 • Viditelně více sexuálního apetitu a stimulace libida
 • Podpora potence po všech stránkách
 • Zvýšení mužské sexuální vitality a sexuální energie
 • Vliv na potenci, zdraví prostaty i spermiogenezi
 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  1380,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik – Balení 3ks

  1966,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong – Balení 3ks

  2194,00  Sleva!

Recenze a zkušenosti

“Před třemi lety jsem prodělal nádorové onemocnění levé ledviny. Rok aktivní léčby včetně 3.operací spolu s psychickými problémy mě přivedl na konec sexuálních aktivit. Schopnost nemít sex mě dovedla na úplné dno které si asi chlap umí představit. Po skoro 6.měsíčních pokusech jsem obdržel tip na vaše výrobky. Velmi skeptický a nedůvěřivý jsem je objednal. Objednal jsem si klasik, prolong a krém xxl. Již po třech dnech jsem cítil výrazné zlepšení funkce mého penisu a světě div měl jsem plnohodnotný sex tak jak jsem byl zvykli. Nyní užívám vaše přípravky druhy týden a vše už je skoro tak jak má být. Děkuji vám za to. Vrátili jste mi sebevědomí a mé ego opět dost stouplo. Vrátili jste mi sebevědomí a plnohodnotný sexuální život a myslím že se shodneme na tom jak jsou tyto věci pro muže důležité .”

„Přiznám se, na úvod jsem tomu příliš nevěřil, měl jsem z minulosti špatné zkušenosti. No naštěstí, Stoporex Klasik změnil moje mínění a to jasně k lepšímu!“

„Na doporučení od známého, když jsme se o problémech v posteli bavili u piva, jsem preparát zkusil. Co na něj říkám? Mnohem lepší, než cokoli doposud!“

„Nečekal jsem, že budu muset tak brzy sáhnout po podpůrných prostředcích, ale situace mě přiměla. Se Stoporex Klasik naštěstí vždy vím, že mě nezklame.“

„Manžel hodně pracuje a přestože nekouří, jeho životospráva není ukázková. Aby nám to v posteli klapalo, koupila jsem mu Stoporex. Nejlepší rozhodnutí dosud!“

„Na svůj věk jsem dokázal ještě docela držet krok iv posteli, ale neočekávaná selhání byla už stále častěji. Sáhl jsem po této značce a jsem rád, že mě nezklamala.“

“Už jsem ani nedoufal, že po padesátce se mi vrátí síla v posteli, jako když mi bylo osmnáct. Zkusil jsem Stoporex Klasik a ten nával energie byl opravdu neuvěřitelný.”

Složení a aktivní látky

Zmíněné účinky Stoporex® Klasik vycházejí z jeho složení. Aktivní látky obsažené v preparátu jsou přírodního charakteru a bezproblémové pro organismus.

Saw Palmetto

Základem složení je koncentrovaný extrakt ze Serenoi plíživé, palmové rostliny známé již ve starověku. Ta obsahuje látky s vynikajícím afrodiziakálním účinkem, které ovlivňují komplexně kvalitu a pevnost erekce, libido a také potenci. Preventivně pomáhá také na zdraví prostaty, zejména pokud jde o její zvětšování ve vyšším věku.

Tribulus Terrestris

Druhou důležitou látkou ve Stoporex® Klasik je extrakt z Kotvičníku zemního. Jedná se o mužský stimulant síly, výkonnosti, energie a vitality a to nejen z pohledu pohlavní soustavy. V tomto ohledu však má nezastupitelnou roli při zvýšení mužského hormonu, ovlivňuje tedy mužské libido. Má také vliv na kvalitu ztopoření a spermiogenezi.

Maca

Za tímto názvem se skrývá rostlina pocházející z Jižní Ameriky, konkrétně Řeřicha peruánská. Jedná se o velmi známé a účinné mužské afrodiziakum s vlivem na tvorbu a hladinu mužského hormonu. Podporuje sexuální apetit, zvyšuje mužské libido, zlepšuje četnost a mobilitu spermií v ejakulátu a podporuje kvalitnější erekci.

Zinek

Tento minerál je ve Stoporex® Klasik zastoupen v podobě laktátu zinečnatého, který se vyznačuje velmi dobrou vstřebatelností do těla. Zinek je známý pro kladné působení na nervovou soustavu, ale ještě důležitější je jeho vliv na potenci. Pomáhá k produkci spermií, zlepšuje plodnost, podporuje tvorbu ejakulátu a chrání prostatu.

Doporučené dávkování a užívání

Přirozené složení Stoporex® Klasik předurčuje tento preparát na podporu erekce k dlouhodobému a zejména pravidelnému užívání, klidně i více měsíců.

·         V jedné dávce výrobce doporučuje užít 3 tobolky po sobě

·         Za den se doporučuje užít jednu takovou dávku ráno a jednu večer

·         Tobolky se nerozkousávají, stačí je spolknout a zapít vodou

·         Dávku lze užít i 30 až 60 minut před pohlavním stykem

·         Nepřekračujte však maximální denní dávku 6 kapslí

Pro dosažení optimálního účinku se doporučuje užívat Stoporex® Klasik každý den. Nekombinujte jej s alkoholem, který by mohl ovlivnit vstřebávání látek a také samotné sexuální funkce. Nepoužívejte jej jako náhradu vyvážené stravy.

Bez závažných vedlejších účinků a kontraindikací

Možná máte z minuty špatné zkušenosti s nežádoucími účinky podobných produktů. Bolesti hlavy, zarudnutí či zažívací potíže se někdy opravdu vyskytovaly.

·         Stoporex® Klasik je ale jiný a to díky 100% přírodnímu složení

·         Zmíněné vedlejší účinky při jeho užívání nehrozí

·         Látky jsou velmi dobře vstřebatelné a bez dalších rizik

·         Preparát se dobře snáší i s ostatními doplňky výživy

·         Kontraindikací k užívání jsou kardiovaskulární onemocnění

Bezproblémové užívání je dáno tím, že Stoporex® Klasik neobsahuje žádné syntetické či rizikové látky. Je otestován, prověřen a řádně schválen Úřadem veřejného zdravotnictví ČR. Chcete-li vědět něco víc, vše potřebné se dozvíte zde.

Záruka spokojenosti a vrácení peněz

Jako výrobce Stoporex® Klasik jsme si na 100% jisti jeho kvalitou a účinností. Jak však přesvědčit muže, kteří si náš přípravek ještě nekoupili a nevyzkoušeli?

Rozhodli jsme se pro bezprecedentní krok, který znamená projev absolutní důvěry v náš produkt. Každému zákazníkovi, který si preparát zakoupí, nabízíme garanci spokojenosti. V praxi to znamená, že pokud by účinnost přípravku neodpovídala tomu, co deklarujeme, a byli byste z jeho působení zklamáni, máte jistotu, že vám vrátíme peníze.

Celý postup vrácení peněz jsme popsali detailněji, stačí si ho jen prohlédnout. Vzhledem ke zkušenostem jiných mužů ale pevně věříme, že ho nebudete potřebovat!

 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  1380,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik – Balení 3ks

  1966,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong – Balení 3ks

  2194,00  Sleva!