Někdo to rád mokré. Zavedeme vás do tajů mokrého orgasmu!

Mokry orgazmus

Starověké kultury ho vnímaly jako nedílnou součást ženské sexuality a plodnosti. Zmiňoval se o něm už dokonce Aristoteles nebo Galén, ale podrobně byl popsán až v 17. století holandským anatomem Regnierem de Graafem. Ačkoliv od té doby uplynulo spousta času, i v dnešní době je ne příliš probádaný a bohužel také často tabuizovaný. O čem je řeč? Přece o mokrém orgasmu! V tomto článku jsme sesumírovali nejdůležitější teoretické informace, které jsou s tímto tématem spjaté a dosud známé. Nutno však dodat, že na rozdíl od mužské ejakulace je ta ženská stále opředena nejednou záhadou. Chcete, aby žena prožila mokrý orgasmus tak silný, že si dokonce i sousedi budou muset po vašem sexu také zapálit cigaretu? V tom případě se podívejte na naši druhou část článku, kterou jsme věnovali praktickým tipům, jak na to.

Kde se vzal, tu se vzal

Na samotný úvod je třeba si vysvětlit, s čím máme tu čest. Squirting, ženská ejakulace nebo stříkání jsou jedny z pojmů, které se v souvislosti s mokrým orgasmem používají. Ejakulát je pak charakterizován jako tekutina, která se vypudí těsně před nebo během orgasmu z tzv. Skeneho žlázy nacházející se v dolní části močové trubice. Tekutina tedy částečně moč obsahuje. Složení ejakulátu je ale dále podobné složení semene, které je u mužů produkováno prostatou. Obsahuje například fruktózu, sacharózu nebo kyselinu fosforečnou.

Pojďme si v tom zmatku udělat jasno

V žádném případě si ji však nepleťte s inkontinencí. Některé ženy se obrátí na svého gynekologa nebo doktora s tím, že trpí při orgasmu na únik moči. To ale ve skutečnosti není pravda. Inkontinence totiž není vázaná na sexuální vzrušení. Ani se nejedná o cervikální tekutinu, která zvlhčuje vagínu. Stříkání je vlastně zředěná moč, která vychází z močového měchýře. Obsahuje však také často ejakulát.

 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® XXL krém

  599,00 

Jak mokrý orgasmus vzniká

Na tuto otázku bohužel neexistuje jednoznačná odpověď. Zdá se ale, že orgasmu napomáhá stimulace Gräfenbergrova bodu (jedná se o bájný bod G) často v kombinaci s laskáním klitorisu. Častěji ho dosahují lesbičky, protože stimulace bodu G je jednodušší prsty (případně erotickými hračkami speciálně určenými pro hraní si s G bodem), než pomocí penisu. Nicméně žena může ejakulovat i při masturbaci. Aby vůbec vznikl, musí být žena dostatečně vzrušená a uvolněná. K vystříknutí tekutiny pak dochází při extrémně silném orgasmu, během nějž ji vaginální stahy vypudí ven. Často k němu dochází u žen, které sex milují a umí si ho dostatečně užít.

Každá druhá má potenciál ejakulovat

Ejakulačního neboli mokrého orgasmu může podle vědců dosahovat každá druhá žena. Podle průzkumů mělo co dočinění zhruba 30 – 40 % žen. Některé z nich ho zažily jen jednou. Jiné ho dosahují jen s určitým partnerem, který je buď neskutečně vzrušuje, má šikovné prsty nebo je jeho penis vhodně zakřivený. Existují ženy, které ejakulují s určitou pravidelností. Ta může být vázána na určitou fázi menstruačního cyklu, přičemž největší potenciál k jeho dosažení mají ženy v období ovulace. Některé ženy s ním měly co dočinění v posledních týdnech těhotenství, nejspíše kvůli tlaku dítěte na pohlavní orgány. Bohužel přesné číslo odhadnout nelze, jednak kvůli tomu, že ejakulace může být různorodá, za druhé kvůli nízkému počtu výzkumů o mokrém orgasmu a do třetice kvůli stydlivosti respondentek. Proč ale některé ženy ejakulují snáze a jiné nikoliv, to je záhada.

Množství, konzistence i zbarvení ejakulátu je různé

Každé tělo je unikátní a to platí také v souvislosti s ženským orgasmem. Ejakulát může být čiré barvy nebo mít lehce mléčný odstín. Pokud obsahuje větší množství moči, bude mít nažloutlou barvu. Zatímco u některých žen ejakulát připomíná vodnatou tekutinu, u jiných je jeho konzistence hutnější a mazlavější. Také jeho množství se různí. Může to být cokoliv od pár kapek až po mocný výstřik. V průměru se však jedná o dvě až tři čajové lžičky této tekutiny, tedy zhruba 10 – 20 ml. Oproti tomu mužský ejakulát obsahuje cca 2 – 4 ml tekutiny. Pokud jste milovníci filmů pro dospělé, určitě jste zaregistrovali ženy, které ho vyprodukují během chvilky opravdu neskutečné množství, které by s trochou nadsázky mohlo dokonce vytopit sousedy. Tohle však v realitě spíše nečekejte. Squirting je v těchto filmech často uměle vytvořený a udělaný jen pro divácký efekt.

Není se za co stydět

Je zajímavé, že zatímco některé ženy svůj sexuální život zasvětí honbě za mokrým orgasmem, jiné se za svoji ejakulaci stydí, což může v krajním případě vést až k odmítání pohlavního styku. Ačkoliv se to někomu může zdát úsměvné nebo nepochopitelné, některé ženy mohou trpět pocity méněcennosti nebo studem. Na vině je však nízká informovanost nebo nepochopení ze strany partnera. Ať už je však důvod jakýkoliv, není třeba se za ženský výstřik v žádném případě stydět, protože se jedná o naprosto přirozený jev. A pro spoustu mužů je neuvěřitelně sexy.

5 kroky k mokrému orgasmu

Teorii máme za sebou, teď se vrhneme na zajímavější praktickou část. Pro ty z vás, které k mokrému orgasmu nepřijdou jako slepé k houslím bez většího přičinění, máme podrobný návod, jak na něj. Nutno dodat, že nácvik vyžaduje určitou dávku trpělivosti, protože nastává až po delší době intenzivní stimulace. Nemusí se také povést hned napoprvé, ale žádný učený ještě z nebe nespadnul, že?

 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® XXL krém

  599,00 

1) Komunikujte s partnerem

Komunikace je klíčem ke spokojenému vztahu. Pokud jste muž a chtěl byste se svou partnerkou experimentovat a přivést ji k mokrému orgasmu, promluvte si o této skutečnosti před tím, než se na to vrhnete. To stejné platí i v případě, že jste žena a chtěla byste ho sama zažít. Důležité je, aby chtěli experimentovat oba dva. Někomu se totiž tato myšlenka nemusí líbit a není radno ji pak zkoušet proti vůli toho druhého. Pokud stříkáte pravidelně, informujte o tom s dostatečným předstihem svého partnera. Mohl by být zaskočený, zejména v případě, že nemá příliš sexuálních zkušeností.

2) Nachystejte si ručníky

Jak jsme již psali, množství tekutiny při mokrém orgasmu může být nevyzpytatelné a není dopředu jasné, kolik jí ve finále bude. Proto je důležité myslet také na praktickou stránku věci a vhodně si místo, kde se bude nácvik konat, připravit. Dejte si na postel nebo gauč ručníky, prostěradlo nebo voděodolnou podložku, které zabrání nehodě.

3) Uvolněte se

Základem úspěchu je nemyslet na to, zda výstřiku dosáhnete nebo nikoliv. Murphyho zákony totiž neoblafnete. Pokud na mokré finále budete urputně myslet, dostatečně se neuvolníte a s největší pravděpodobností ho ani nedosáhnete. Důležité je dostatečné vzrušení ženy, proto věnujte předehře dostatečně dlouhou dobu .

4) Multitaskingem k výstřiku

Teď přicházíme k tomu nejdůležitějšímu. A sice ke správné stimulaci. Aby byla šance na ejakulaci nejvyšší, je dobré stimulovat více bodů zároveň – klitoris, stydké pysky, bod U (bod nad ústím močové trubice, který vypadá jako obrácené písmeno U) a již zmiňovaný bod G (jedná se o zvrásněnou část vagíny na přední stěně). Takového multitaskingu dosáhnete pomocí vhodné polohy (např. při poloze zezadu můžete prsty stimulovat klitoris), erotických pomůcek (např. při orálním sexu stimulujte partnerku vibrátorem určený na G bod) nebo prstů (např. při orálním nebo vaginálním sexu). Při masturbaci zapojte prsty i sexuální hračky (např. pro vaginální masturbaci zvolte dildo, na klitorální podtlakový vibrátor).

5) Zapojte Kegelovy cviky

Ať už je stimulace jakákoliv, je třeba, aby během ní žena zatínala tzv. Kegelovy svaly. Jedná se o pánevní svaly, pomocí nichž je žena schopna zastavit proud při močení. Kromě toho, že zvyšují šanci na squirting, pomáhají také posilovat pánevní dno.

6) Nepřestávejte

Na rozdíl od klasického orgasmu přichází ten mokrý o něco později. Měli byste proto ženu stimulovat tak dlouho, dokud nebude mít pocit na močení. Ten nastává ve chvíli, kdy se ženská prostata naplní tekutinou. To pro ni může být nepříjemné a bude vás možná prosit o to, abyste přestali. Důležité je však pokračovat, protože v tu chvíli je výstřik na dosah.

7) Tlačte!

Pokud je orgasmus už nevyhnutelný, měla by žena zatlačit jako by chtěla močit. V tuto chvíli byste měli vytáhnout své prsty nebo erotickou pomůcku z vagíny a dát výstřiku volný průběh. Nechcete-li mít její tekutinu v obličeji jako trofej, doporučujeme trochu uhnout z jeho dosahu.

8) Další, prosím

Jakmile žena dosáhne jednoho mokrého orgasmu, má velkou šanci k tomu, aby se spustit druhý. A třetí. A další. Proto je dobré po prvním výstřiku nepřestávat, ale naopak pokračovat se stimulací dále. Pokračujte dále, dokud partnerka nebude (u)spokojená nebo jí to nezačne být nepříjemné. Nicméně spousta žen je po takovém zážitku unavená a citlivá a chce si dát pauzu. Poslouchejte ji nebo řeč svého těla v případě toho, že se oddáváte masturbaci.

Ačkoliv v mnohém je dnešní věda na před lety ještě těžko představitelné úrovni, s lidským tělem je spjata nejedna záhada. Spoustu toho o mokrém orgasmu víme, ale je některé otázky jsou zatím nezodpovězené. Než na ně věda bude umět odpovědět, je dobré si orgasmů užívat. Až už těch obyčejně neobyčejných nebo mokrých.

Použité zdroje

https://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation

https://www.healthline.com/health/healthy-sex/female-ejaculation#ejaculating-vs-squirting

 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® XXL krém

  599,00