Bod G – kde ho najít a jak stimulovat?

Bod G – kde ho najít a jak stimulovat?

Kde je bod G? Odpověď na tuto otázku se zdá být klíčem k sexuálnímu naplnění pro mnoho žen a jejich partnerů. Pro mnoho lidí zůstává bod G dlouhou dobu záhadou. Je dobře známo, že toto je místo zodpovědné za největší potěšení při styku. Ne každý však ví, kde se tento tajemný bod nachází a jak jej stimulovat. Nebojte se toho – pouhé hledání bodu G se může stát potěšením a vést k úplnému sexuálnímu naplnění.

Co je to bod G?

Mnoho žen si klade otázku, kde je bod G – jak dívky, které začínají pohlavní styk, tak ty, které mají v posteli značné zkušenosti, ale štěstí o něco méně. Odpověď na otázku, kde je bod G, formulovala sexuologie před několika desítkami let. Již dávno bylo také zjištěno, že bod G se díky obratné stimulaci stává zdrojem potěšení, včetně orgasmu. Někteří říkají, že extrémní citlivost tohoto bodu souvisí se stažením močové trubice, což způsobuje, že žena zažívá neobvyklé, ale velmi příjemné pocity. Když jste vzrušení, je mnohem snazší najít bod G, protože se zvětšuje a pulzuje.

 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!

Historie bodu G

Historie bodu G sahá až do 17. století, kdy holandský lékař Regnier de Graaf popsal ženskou ejakulaci odkazující na ženskou erotogenní zónu. Výzkum na ní provedl také německý gynekolog Ernst Gräfenberg, který zjistil, že erotická zóna ženy se vždy nachází na přední stěně pochvy podél močové trubice. Zajímavé je, že mnoho gynekologů existenci bodu G popíralo, protože bylo nepravděpodobné, že by se našel bez pocitu vzrušení, a pitevní vyšetření jeho existenci nepotvrdila. V roce 2004 Shafik tvrdil, že bod G může mít trochu jinou strukturu, než se předpokládalo – může to být shluk senzorických nervů, což ve skutečnosti vede ke kontrakci močové trubice. Nyní se uznává, že ne všechny ženy mají tento bod v těle.

Kde najít bod G?

Kde je bod G u ženy? Toto kritické místo se nachází na přední stěně pochvy. Obvykle se nachází asi 4-5 centimetrů od jejího ústí, což jsou asi 2/5 jeho hloubky. Bod G je obvykle mírně vypouklý, proto se mu někdy říká „knoflík“. Bod G je někdy označován jako houbovitý, i když existují i ​​tvrzení, že jeho povrch je hladší než zbytek pochvy. V každém případě by se trochu jiná struktura při hledání měla ukázat jako cenný rozcestník. Pro ženu budou samozřejmě nejdůležitějším vodítkem vjemy vyplývající ze stimulace konkrétního místa, i když k tomu, aby se zjistilo, zda je to ono. K tomu je většinou potřeba více zkušeností a větší uvědomění si vlastního těla. Z anatomického hlediska se jedná o skupinu cév, žláz a nervových zakončení umístěných kolem močové trubice na přední nebo vnitřní stěně pochvy. Buďme však upřímní, většině z nás nezáleží na jeho struktuře a na tom, že v ženském těle je velmi citlivé místo, jehož správné dráždění dokáže poskytnout jedinečný zážitek.

Jak stimulovat bod G?

I když se to zdá nemožné, je to tak – penis je to poslední, co by bylo vhodné pro hledání. Není to dobré řešení při hledání bodu G z mnoha důvodů. Především proto, že je v erekci příliš tvrdý a zároveň příliš neohebný a bohužel málo pohyblivý. Jiné je to, když jste místo rozkoše již našli. Pak má penis dobrou šanci se o něj alespoň otřít. A to jen v některých polohách.

Nejjednodušší způsob, jak najít bod G, je prozkoumat vagínu prstem. Penis, vibrátory nebo jiné předměty falického tvaru mohou být stejně účinné, a dokonce účinnější, pokud jde o stimulaci. Ale v oblasti sebeuvědomění, stejně jako z hlediska toho, že si partner uvědomí partnera, prst se jeví jako nejcitlivější měřicí přístroj. Samozřejmě by se k tomu nemělo přistupovat čistě mechanicky a technicky, stačí, když žena spontánně vyrazí hledat (sama nebo s partnerem) při onanii nebo společném laskání. Lze pouze dodat, že prst by měl být mírně ohnutý, s konečkem prstu směřujícím k přední stěně pochvy. Bod G lze nalézt i při ústních hrátkách pomocí jazyka. Předtím můžete postupně mačkat další místa v pochvě a pomalu hledat konvexní místo. Podobné je to s penisem, ale kvůli jeho tvrdosti a nízké elasticitě nemusí být příliš účinný při hledání bodu G. Jiný případ je, když je tento bod již nalezen, pak tření penisem přinese spokojenost pro obě strany. Aby měl muž lepší erekci, může užívat 100 % přírodní prostředek Stoporex.

Mají muži bod G?

Podle četných studií a publikací mají muži svůj protějšek ženského bodu G – bod A. Nachází se ve výšce prostaty, která je přibližně 6 až 8 centimetrů od vchodu do řitního otvoru. Toto místo je vysoce inervované, jako je tomu u bodu G u žen, což může vést k erekci při vyšetření prostaty. Stimulace mužského bodu G také zahrnuje jemné masírování a přitlačování prstů na prostatu. Důležité je, že stimulace této oblasti kromě toho, že přináší potěšení a uspokojení, slouží i jako preventivní péče o zdraví a chrání před růstem této žlázy. Ke stimulaci můžete využít i erotické vychytávky, které v kombinaci s lubrikantem dokážou muži přinést potěšení. Jako prevence poslouží také Stoporex – 100 % přírodní doplněk stravy.

Může stimulace mužského bodu G vést k orgasmu?

Mužský bod G je tak hluboký, že jej lze pohladit prstem. Heterosexuálové mohou k tomuto účelu využít i speciálně profilovaný vibrátor (masážní přístroj). V homosexuálních vztazích je přirozeným zdrojem stimulace bodu G anální styk, ale nejen ten. Anální masážní prostředky a stimulátory jsou nejžádanějším zpestřením sexuálního života mužů. V každém případě je však třeba dbát na jemnost, aby nedošlo k perforaci řitního otvoru nebo jinému poškození a podráždění. Kromě toho je také nesmírně důležitá správná hydratace. Můžete použít speciální lubrikanty – stačí se podívat v lékárnách nebo drogeriích. Mazlení můžete předcházet i horkou koupelí, která muži pomůže relaxovat a hýčkat tělo. Je skvělé, že v posteli bouráte tabu a hýčkáte své erotogenní zóny.

 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!

Je možné dále senzibilizovat bod G u ženy?

Bohužel – některé ženy nezažily (možná jen zatím) kouzlo toho, že mají G bod. Je fakt a není to mýtus, že ne každá žena má tento bod také. Nicméně obecně – erotogenní zóny souvisejí s pochvou, klitorisem nebo Kegelovými svaly – ano. V éře univerzálního přístupu k medicíně se ukazuje, že existuje způsob, jak tato místa jednoduše senzibilizovat, a tím jej snadněji stimulovat. Plastická gynekologie nabízí zákrok zvaný agumentace, což je zvětšení oblasti zvané G-bod tím, že se tam aplikuje kyselina hyaluronová. Někdy je látkou také kolagen nebo tuk odebraný pacientovi. Tato procedura trvá asi 20 minut a po jejím provedení je přední stěna pochvy jednoduše více tónovaná a zcitlivělá. Ženy, které se rozhodnou zákrok podstoupit, musí vědět, že se nejedná o invazivní metodu vyžadující dlouhou rekonvalescenci. Ve skutečnosti během několika hodin po operaci můžete začít se sexem. Pokud jste po porodu, máte anatomický stav nebo procházíte menopauzou a váš sexuální život (např. suchost pochvy) tím trpí, může vám tento postup pomoci.

Bod G – skutečnost nebo mýtus?

O bodu G je mnoho nejasností. Sexuologové se přou o jeho umístění, erotogenní potenciál a existenci obecně. Skeptici tvrdí, že Gräfenbergova teorie byla chybná a že orgasmus každé ženy má stejné fyziologické kořeny a předchází mu silná stimulace a prokrvení klitoriovaginálního komplexu (CUV). Jinými slovy, celá poševní oblast je velmi erotogenní a proniknutí do ní vás může vést k orgasmu. Egyptští vědci na druhou stranu naznačují, že bod G se skládá z tkáně, která může produkovat akční potenciál, který zase vede ke kontrakcím vaginálního svalu. Podobné pochybnosti vzbuzují subjekty ženské ejakulace a bod A. Ten by měl podobné vlastnosti jako G, až na to, že by měl být umístěn hlouběji na přední poševní stěně. Naštěstí sex není na bádání. To nechte vědcům a zaměřte se na to, co je ve vztahu nejdůležitější, tedy potěšení a blízkost.

Při každém styku je stimulován G-bod ?

Lež. I když je to běžné tvrzení, není to pravda. Existují však pozice, které stimulují tuto zónu. Jsou to pozice dozadu a pozice s hlubokým průnikem. Pozice jezdce je ideální, když se trochu zakloníte a boky se stabilně opřete o paže. V poloze „psí styl“, aby do vás partner mohl proniknout hlouběji, si lehněte na břicho s rovnýma nohama a partner si pak lehne na vás, váhu těla částečně drží na rukou vedle vaší hlavy.

Shrnutí na závěr

Největší záhadou kolem bodu G je, zda vůbec existuje. Některé ženy jsou přesvědčeny, že je příroda obdařila magickým bodem, jiné při hlazení tohoto bodu nepociťují žádné vzrušení a další říkají, že ho nemají. Oficiální stanovisko je takové, že dosud nebylo možné existenci takového bodu potvrdit ani vyvrátit. Je to pravděpodobně kvůli jeho vzácnosti. Sex není o pojmenovávání konkrétních míst na těle nebo zoufalém hledání s pravítkem v ruce. Nejdůležitější je potěšení obou partnerů, potěšení plynoucí z blízkosti druhého člověka.

 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!