První sex s novou partnerkou

První sex s novou partnerkou

Vzrušení, chvění a strach, vášeň a pochybnosti – jak můžete necítit takovou sadu protichůdných emocí před prvním sexem s novou partnerkou? Čekali jste na to, oba jste se připravili a máte stejnou touhu, a teď kvůli vašim špatným zkušenostem a možným chybám to nemusí skončit tak, jak jste chtěli. Rozhodnutí začít nový vztah by mělo vycházet z našeho systému hodnot, myšlení a osobnosti. Problém je, že to ne vždy odpovídá přístupu vašeho partnera. Není snadné se někomu otevřít, emocionálně i fyzicky. Uvidět svou drahou polovičku poprvé nahou je nesmírně intimní zážitek, který vám zůstane dlouho v paměti. Stejně stresující je první sex s novým partnerem, protože ještě neznáte vzájemné potřeby a nevíte, co se mu líbí a co ne. Jak se připravit na první sex s novou partnerkou?

První krok

I když je atmosféra čím dál žhavější a věci se vyvíjejí správným směrem, nemůžete se ubránit frustraci z toho, zda vaše partnerka rozhodně usiluje o to, aby váš vztah posunul na další úroveň. Uděláte první krok? Nebo by to možná měla udělat ona? Jste opravdu připraveni?

Prvním krokem k překonání tohoto ostychu je prostě být s někým, s kým se cítíte dobře. Je dobré, když je ochotna s vámi o vašich obavách mluvit. Zkuste si vzpomenout, že existuje důvod, proč jste se dostali tak daleko.

Není důležité po jaké době máme sex. První sex s novou partnerkou vždy ve vztahu něco změní, ne však pokud očekáváme, že nám něco zaručí. Měli bychom pamatovat na to, že ženy přisuzují určitým situacím a fázím vztahu jiný význam než muži. Pro mnohé ženy je sex potvrzením, že jste pár. Navíc – důkaz, že spolu budete a že váš vztah je vážný.

 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® XXL krém

  599,00 

Sex s novou partnerkou

První sex s novým partnerem může být neuvěřitelně vzrušující. Je tu radost z neznáma, potěšení z objevování skrytých sladkých míst a zřetelných odboček a zlomů. Ale také to může být neuvěřitelně nervy drásající. Budete sexuálně kompatibilní? Bude mít v ložnici stejnou zábavu jako vy? A dokážete to poprvé udělat explozivní, aniž byste byl příliš agresivní a příliš rychle? Místo těchto otázek se zaměřte na:

 • Dobrý čas a místo jsou důležité.
 • Na ženu nijak netlačte, nenuťte. Nechte ji rozhodnout, kdy a kde vás chce milovat. Mělo by to být místo, kde se vaše partnerka cítí bezpečně: žádné prohlubně pro fanoušky adrenalinu nepřipadají v úvahu. Normální postel, tlumené světlo, lůžkoviny a koupelna v blízkosti jsou nejžádanější sestavou.
 • Dobré tempo. Nespěchejte, ale také to s laskáním nepřehánějte. Překrvení v ohanbí ji může napoprvé bolet. Nejlepší je poloha, kdy leží na zádech s široce rozkročenýma a pokrčenýma nohama v kolenou a s polštářem pod zadečkem.
 • Bezpečnost. Ať se cítí pohodlně, aby se mohla úplně uvolnit. Nezapomeňte na kondom.

Abyste si sex s novou partnerkou užili, je vhodné užívat 100 % přírodní doplněk stravy, který podporuje erekci a zvyšuje sexuální libido.

Nejdůležitější je vybrat ten správný čas: když jsou oba partneři připraveni, chtějí se spolu sblížit a posunout svůj vztah na další úroveň. Pokud je muž příliš vytrvalý a dívka si není úplně jistá, ale souhlasí s intimitou, protože se obává, že muže ztratí, je nepravděpodobné, že by si tuto zkušenost užila. Proto, když máte se ženou poprvé sex, dejte jí prostor, aby se rozhodla: mít dívku či ženu, která si je jistá svou touhou, je klíčem k úspěšnému prvnímu sexu.

Nezapomínejte na ochranu, zvláště když máte sex s novým partnerem. Nevíte, jaký druh sexuálního zdraví mají, a je lepší být v bezpečí, než litovat. Navíc rozhodně nechcete riskovat těhotenství, takže chytrá věc, kterou musíte udělat, je vždy nosit kondom.

Jak překonat stres před prvním sexem?

Je naprosto normální mít stres před sexem s novou partnerkou. Jsme pak velmi nadšení, chceme to udělat dobře a udělat dobrý první dojem. Často se ale stres může pokazit hned napoprvé, což většinou nedopadne tak, jak bychom si přáli. Jak překonat stres před sexem?

Stres v nových situacích nás provází stále, bez ohledu na to, zda jde o prvního partnera nebo o prvního partnera po dlouhé době. Vyplatí se však zapracovat na stresu v různých situacích, nejen sexuálních. V situaci, kdy při sexu nastanou problémy, bychom si měli uvědomit, že napětí nebo situační stres mohou způsobit, že poprvé nebude vypadat jako ve filmech. S pokračujícím kontaktem stres obvykle zmizí a již není problémem. Proto bychom se na to měli na začátku raději připravit, než se ho snažit zbavit. Pokud se však v této věci nic nezmění, stojí za to požádat o pomoc odborníka, protože dlouhodobý stres a nedostatek sexuálního úspěchu mohou být psychogenním problémem. Předsexuální stres se vyskytuje jak u nového partnera, tak u partnerky, vyskytuje se tedy jak u mužů, tak u žen. Spíše než se snažit bojovat se stresem před sexem, je lepší se smířit s tím, že stres může vzniknout a poprvé to není nikdy dokonalé. Na denní bázi můžete na stresu pracovat různými způsoby – meditací, relaxací nebo vědomým prožíváním svých emocí. Podpořit svou sexuální stránku můžete i užíváním přírodního přípravku Stoporex.

Jak se připravit na první sex s novou partnerkou?

První sex s novou partnerkou je vždy velmi emotivní. I když to nikdy není dokonalé, říká se, že poprvé je to nejpamátnější. Jak se na něj začít připravovat? Je to velmi individuální záležitost. Každý jsme jiný a je dobré si to upravit podle vlastní připravenosti a do ničeho se nenutit.

Těžko se také připravujeme na tak nepředvídatelný okamžik, jako je poprvé s novou partnerkou. Pokud máte pocit, že jste připraveni a že čas může být každou chvíli, uvědomte si, že nemusí být vše dokonalé. Nejdůležitější je, abyste se s tímto člověkem cítili pohodlně a bezpečně a neměli pocit, že se do něčeho nutíte. Pokud jednáte sami proti sobě, rychle se objeví výčitky, kterým se snadno vyhnete. Nezapomínejte také na komunikaci během sexu – je důležité, abyste byli oba šťastní, ne jen se snažit znovu vytvořit vzorec toho, jak může dokonalý sex vypadat. Vyplatí se také předem postarat o vhodnou ochranu, abyste minimalizovali riziko stresu po styku. Pokud jste se rozhodli pro sex s novou partnerkou, pak malá příprava nezabere mnoho času. Snažte se, aby se cítila výjimečně a pohodlně. Je vhodné trochu si uklidit, dát si něco dobrého do lednice k snídani a udělat si zásobu oblíbeného nápoje. Tím přijdete na jiné myšlenky. Klidně relaxujte a odpočiňte si, můžete pro ni připravit dobrou večeři nebo zajímavý program.

 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® XXL krém

  599,00 

Nevyvíjejte na sebe příliš velký tlak

To, co fungovalo skvěle s předchozím dlouhodobým sexuálním partnerem, nemusí fungovat nyní. A to s vámi nemá nic společného. Různým lidem se prostě líbí různé věci. Navíc zjistit, co toho člověka s vámi v posteli baví, může být polovina zábavy. Někdy to může chvíli trvat, než se někdo dokáže svléknout a uvolnit se. Pokud tedy kdokoli z vás pociťuje úzkost nebo přílišný stres, prostě ten tlak uvolněte. Pamatujte, že nepotřebujete mít sex jako z učebnice. Počkejte, dokud si oba nebudete jisti, že jste připraveni.

Neexperimentujte

Všechno přichází se zkušenostmi. Začít s experimenty je velmi riskantní z několika důvodů: může to partnerku uvést do rozpaků, šokovat ji, odhalit důležité rozdíly ve vašich sexuálních návycích, vést ke konfliktu nebo může být prostě příliš brzy. Pokud máte vy a vaše partnerka dobré zkušenosti, je velká šance, že v budoucnu budete mít znovu sex. Začněte experimentovat, ale ne na první pokus. Než začnete přidávat nové komponenty, je důležité získat základní linii pro vaši sexuální kompatibilitu.

Řekněte co se vám líbí

Pokud máte sexuální zkušenost, neváhejte své partnerce jemně poradit, co se vám líbí a co ne. Pokud se vám něco nelíbí, neváhejte to říct nebo ji řekněte, jak to udělat lépe. Vždy můžete ženy připravit na manželství, ale to neznamená, že budou připraveny na každodenní sex nebo sex vůbec. Promluvte si před sexem o tom, co spolu chcete dělat. Podělte se o svá ano, ne a možná

Měli byste se také snažit zachovat si smysl pro humor za všech okolností. Pokud máte nějaké nepříjemné chvíle, jako je pád z postele nebo křeče ve špičkách, prostě se tomu zasmějte.

Trpělivost je důležitá

Navzdory této zkušenosti se neukazujte v plné síle, abyste partnerku „nešokovali“. Když máte poprvé sex, vezměte v úvahu úroveň fyzické přípravy toho druhého. Vzhledem k tomu, že se vy dva stále poznáváte, je důležité nic neuspěchat. Pokud tak učiníte, je pravděpodobnější, že jeden z partnerů bude mít pocit, že zkušenost byla méně než vzájemná.

Nic nepředstírejte

V sexu nepřichází nic dobrého z toho, že jeden partner musí napodobovat rozkoš. Buďte upřímní a vždy své partnerce řekněte, co byste si momentálně přáli a jak se vlastně cítíte. Není nic horšího, než když zjistíte, že to i vaše partnerka předstírá, takže se vždy neváhejte zeptat, jestli nemůžete udělat něco lepšího. Pokud jsou obě strany otevřené o svých zkušenostech, sdílejí mnohem vyšší pravděpodobnost, že budou mít všude kolem sebe lepší sex.

Ovládejte svou rychlost

Nezapomínejte na předehru. Když máte poprvé sex s někým novým, nemusíte jednat příliš rychle, protože celý proces může zůstat bez potěšení. Nejednat příliš pomalu ani příliš dlouho – vzrušení může opadnout a místo toho se mohou objevit nepříjemné fyzické vjemy.

Etiketa první noci s novým partnerem

Poprvé spolu vyžaduje dodržet způsoby, jak jednat, abyste se oba cítili dobře. Zde je několik nejlepších tipů:

 • Pokud víte, že spolu pravděpodobně budete spát poprvé, nepijte alkohol. i když si myslíte, že vám to dodá odvahu. Jen vás to znervózní.
 • Vytvořte romantickou scénu – i vy se budete cítit lépe, když bude povlečení čisté, místo krásně voní, světla ztlumená a na CD přehrávači zní nějaká hudba.
 • Začněte něčím jemným a smyslným. Masáž je dobrý startér a dává vám oběma šanci být spolu nazí, aniž byste se zavázali k sexu; pokud si to rozmyslíte, je možné to tam bez rozpaků ukončit.
 • Líbejte se a dotýkejte. Objevte citlivá místa toho druhého jednoduchým hlazením po celém těle – pokud se váš partner prudce nadechne, vraťte se a zopakujte pohyb, abyste zjistili, zda má požadovaný účinek. Tato fáze je o tom, abyste se naučili, co máte rádi.
 • Užívejte doplňky stravy jako je Stoporex, které podpoří vaši erekci.

Shrnutí na závěr

Navzdory skutečnosti, že existují tipy, které byste měli dodržovat, abyste zlepšili své chování během první noci se ženou, je důležité, abyste zůstali především přirození. Upřímnost určitě přinese sebevědomí a potěšení. Zároveň, pokud nová žena není kandidátkou na dlouhodobé vztahy, máte spoustu příležitostí trénovat, zlepšovat se a třeba si i vyzkoušet nějakou novou roli. Hlavní je požitek. Takže znovu buďte přirození a nepředstírejte.

 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® XXL krém

  599,00