Domácí léky na potenci – jak zlepšit erekci?

Domácí léky na potenci - jak zlepšit erekci?

Změna jídelníčku, vzdání se alkoholu a cigaret, zavedení pravidelné fyzické aktivity, cvičení Kegelových svalů, relaxace – existuje mnoho domácích metod na potenci. Budou nápomocné za předpokladu, že se je muž rozhodne systematicky využívat.

Jak zlepšit potenci?

Stále více mužů trpí problémy s erekcí, které při zanedbání mohou vést až k dlouhodobému nedostatku potence. Mírná a pravidelná fyzická aktivita výrazně zvyšuje sebevědomí. Má také pozitivní vliv na kardiovaskulární systém člověka, zlepšuje krevní oběh v pánevní oblasti a usnadňuje dosažení erekce. Existuje také mnoho přírodních způsobů, jak zlepšit erekci, které nevyžadují léky na předpis nebo chirurgický zákrok. Domácí léky na potenci jsou dobrým řešením pro muže, jejichž problémy vyplývají z nezdravého životního stylu nebo psychické zátěže, nikoli ze systémových onemocnění či změn souvisejících se stárnutím organismu.

Potence a biologické a sociální faktory

Problém se netýká pouze fyzické sféry, ale především psychiky. Není těžké dojít k závěru, že tato mužská psychická nepohoda dále zhoršuje možnosti jeho vlastní potence. Znamená to, že muži (a méně často ženy) jsou vystaveni neustále se prohlubujícímu a nevyhnutelnému cyklu slábnutí potence? Ne nutně! Vše závisí na fyzické aktivitě, vlastní pohodě, ochotě podstupovat mnoho výzev a především na správném cvičení. Pokles potence není sám o sobě nemocí, a proto je zde nabídka léků velmi omezená. Můžete však vsadit na domácí léky na potenci, které používali naši prarodiče a praprarodiče. Mužskou a ženskou potenci ovlivňují nejen nutriční a fyziologické podmínky, ale v jistém smyslu také biologické hodiny a sociální realita, ve které se každý z nich cítí jako doma.

 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!

Co vede k erektilní dysfunkci?

Erektilní dysfunkce je stále častěji důsledkem nezdravého životního stylu, špatných stravovacích návyků a s tím přímo souvisejícího přibírání na váze. Stojí za to si uvědomit, že zdraví a potence jsou negativně ovlivněny:

 • stresem
 • poruchami spánku či jeho nedostatkem
 • alkoholem, cigaretami
 • únavnou prací
 • nedostatkem fyzické aktivity

U mužů je potence neodmyslitelně spojena s fyzickým zdravím, ale také s vlastní hodnotou. U mužů je velmi důležitým časem pro budování intimních vztahů samozřejmě ráno. Tehdy mají nejvíce energie, což je – svým způsobem – dáno vysokým obsahem testosteronu v krvi. Tato závislost souvisí především se specifičností mužského organismu, který produkuje mužský pohlavní hormon především ve spánku.

Snížené libido a nízká sexuální výkonnost mohou trvat roky, což vede k předčasné ejakulaci a selhání udržení erekce. V důsledku toho se může změnit na úplný nedostatek potence. Přitom zavedení malých změn v životním stylu a domácích prostředků na potenci, které se pravidelně používají, vám umožní vypořádat se s problémem v počáteční fázi poruchy. Podívejte se tedy, jak zlepšit svou erekci doma. Na podporu erekce a tím i zvýšení libida lze užívat přírodní doplněk stravy Stoporex.

U žen souvisí budování sexuálního napětí především s jejich psychikou a celkovým postojem. Není žádným tajemstvím, že ženy se možná v posteli tolik nesoustředí na naplnění, ale – vzhledem ke své ženskosti – chtějí být pro muže atraktivní. U žen je optimální doba pro zvýšení potence samozřejmě večer. To je, když se cítí plně uvolněné a tak připravené na sexuální aktivitu. Je třeba také zdůraznit, že ženské tělo je na afrodiziaka mnohem citlivější než tělo mužské. Když se potýkáte se sníženou potencí, je vhodné se starat o přiměřené sexuální napětí. Mnoho párů používá osvědčenou taktiku, kdy se celý den vzrušují vzrušujícími zprávami.

Domácí léky na potenci aneb jak zlepšit erekci doma?

Existuje mnoho účinných metod, jak zlepšit svou potenci. Samozřejmě neexistuje žádný definitivní a plně účinný způsob, jak dosáhnout erekce, ale použití určitých kroků vám jistě pomůže ji znovu získat. Níže popsané metody budou samozřejmě fungovat pouze v časných stádiích těchto poruch. Přesto se je vyplatí užívat, a to i kvůli vlastnímu zdraví.

Rezignace na stimulanty a návykové látky

Závislosti a stimulanty jsou dva velmi účinní „zabijáci“ potence. Alkohol, kofein a nadbytek cukru jsou některé z hlavních příčin sníženého libida. Přirozeně to neznamená, že se musíte vzdát ranní kávy. Malé množství kofeinu (a guarany) účinně zlepšuje sexuální apetit a schopnost koncentrace. Proces závislosti na těchto látkách je bohužel velmi vysilující, neboť de facto vede k jejich konzumaci ve stále větším množství.

Fyzická aktivita

Doma můžete dělat spoustu věcí. Omezit se pouze na ležení před gaučem a popíjení zlatavého moku tělo leniví a ovlivňuje růst tukové tkáně. Zvláště pozoruhodný je fakt, že je největší hrozbou pro udržení stabilní hladiny testosteronu. Tato tkáň díky svým vlastnostem velmi rychle váže tento hormon a snižuje jeho koncentraci v krvi. Tento mechanismus samozřejmě funguje i obráceně, takže rychlejší spalování tuků a negativní energetická bilance způsobí uvolnění zásob testosteronu z tukové tkáně.

Konec se stresem

Velkým problémem v boji proti příliš nízké potenci je všem známý stres. Blokuje fungování nervového systému, snižuje sebevědomí a snižuje množství produkovaného testosteronu. Proti stresu můžete bojovat několika způsoby. Prvním je udržení standardního rytmu odpočinku, zejména spánku. K optimální regeneraci organismu dochází až po minimálně 6 hodinách nepřerušovaného spánku.

Proti stresu můžete bojovat i zmíněnou fyzickou aktivitou a dostatečně dlouhou dobou strávenou relaxací. Vyplatí se také pečovat o lehce stravitelnou, ale chutnou stravu. Pokud tato doporučení nemají požadovaný účinek, budete muset navštívit psychoterapeuta.

Kegelovy cviky

Zajímavým, účinným a zároveň jednoduchým způsobem, jak bojovat s příliš nízkou potencí, je pravidelné cvičení Kegelových svalů. Jsou umístěny v oblasti stydké kosti a prostaty. Lze je snadno nahmatat, například při mikci, kdy se vědomě snažíme zastavit výdej moči. Kegelovy cviky by měly mít úplně stejný průběh – jejich střídání tlaku a relaxace účinně zvýší hladinu testosteronu, a tím – zvýší i vnímanou potenci.

Další metody na zlepšení potence

Rádi bychom hned upozornili, že ne všechny metody boje proti poklesu potence popsané v následujícím článku lze použít doma. Přesto je přístup k nim tak snadný (zejména v zimě), že je s úspěchem využije každý majitel domu.

Masáž vodními tryskami

Jedním z důvodů poklesu potence u mužů je neustálé přehřívání intimních partií. Jedním z řešení jsou zde vodní trysky, které – někdy teplé a někdy horké – se používají především na břicho a jeho okolí. Tato jednoduchá procedura zlepšuje krevní oběh, zvyšuje produkci testosteronu a zlepšuje fyzickou kondici. Vodní trysky lze aplikovat i přímo na varlata, i když – samozřejmě – toto ošetření by mělo být prováděno co nejšetrněji.

Otužování

Poměrně extrémní, ale velmi účinný způsob, jak zlepšit své sexuální schopnosti. Je třeba pamatovat na to, že náhlé ochlazení těla (ačkoli je pro naše zdraví prospěšné) by nemělo probíhat příliš rychle. Vyplatí se na něj připravit zvýšenou expozicí chladnému prostředí (zejména na podzim) a studeným přeháňkám.

Masáže

Málokdo ví, že v procesu podpory potence je velmi důležitá i správně provedená masáž. Správně tónovaný tlak by měl být prováděn na místech specifických pro pohlaví. U mužů to bude oblast pat, která by měla být stlačována po dobu asi 5 minut se zvyšující se intenzitou. Na druhou stranu u žen by měl tlak působit přímo na oblast lumbosakrální páteře. Zajímavé je, že oba způsoby lze použít jako formu předehry pro oba partnery. Na zvýšení sexuální kondice má vliv i masáž kolem uší. Tato metoda funguje dobře jak pro ženy, tak pro muže.

Intenzivní, silová fyzická cvičení

Metoda, která u mužů efektivně zvyšuje nejen potenci, ale i sebevědomí s tím související. Některá z těchto cvičení přímo ovlivňují práci hypofýzy, která se aktivně podílí na produkci testosteronu. O jakých cvicích mluvíme? Zde jsou:

 • dřepy,
 • přítahy se zátěží,
 • kliky,
 • mrtvý tah,
 • bench press.

Kromě toho stojí za to zaměřit se na závodnější fyzickou aktivitu. Bavíme se především o lezení, běhu a dálkové cyklistice.

Strava na potenci – co by mělo obsahovat denní menu?

Pokud chcete užívat přírodní stimulanty potence, vyplatí se dbát na správnou stravu. Kromě vyhlášených ústřic (které se vůbec nepřeceňují) můžete do denní nabídky zařadit také:

 • exotické ovoce, včetně broskví a meruněk – působí především na ženy, zvyšují citlivost receptorů na jejich těle,
 • zelenina, mezi kterou hrají nejdůležitější roli hlízy fenyklu, ale také všem dobře známý celer, který podporuje potenci, do jídelníčku lze zařadit i petržel, která výrazně prodlužuje milostné vzrušení.
 • Zabijákem mužské potence a erekce jsou rychlé občerstvení, které je v dnešní době velmi oblíbené. Obsahují především tzv prázdné kalorie, které tělo neaktivují, ale – hovorově řečeno – ho uspávají, čímž snižují šance na úspěšný pohlavní styk.

Při dodržování diety na potenci nelze zapomenout na psychofyzický faktor. Pokrmy by se měly jíst přesně definovaným způsobem. Ingredience v nich obsažené by se neměly vařit, protože vařící voda z nich odebírá velkou dávku živin. Kromě toho je velmi důležitá atmosféra, ve které se konkrétní jídla podávají. Stojí za to věnovat pozornost:

 • oblečení,
 • romantická hudba stimulující smysly,
 • správně tlumené osvětlení,
 • napětí, které by se mělo budovat od samého rána
 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!

Domácí zvýšení potence – čas na doplňky stravy

Domácí léky na potenci se neomezují pouze na jednoduchá cvičení a specifické aktivity. Mnoho lidí se, zcela oprávněně, zaměřuje na suplementaci. Tyto přípravky obsahují především řadu bylin podporujících potenci a doplňkových složek – jako jsou vitamíny nebo minerály. Na jaké bylinky se tedy vyplatí vsadit?

Kořen ženšenu

Nejúčinnější odrůdou této asijské rostliny je korejská odrůda (latinskokorejský panax ginseng). Volitelně můžete použít i odrůdu Sibiř, která nabízí podobný soubor živin. Kořen ženšenu ovlivňuje potenci: zvýšení produkce testosteronu, zpomalení procesů odpovědných za stárnutí buněk, optimalizace činnosti oběhového a nervového systému, aktivace mozku a dalších orgánů centrálního nervového systému, zrychlení metabolických procesů (zvýšená dávka energie). Kromě toho je ženšen snadno dostupný. Můžete si ho koupit v práškové, přírodní formě nebo jako přísadu do doplňků stravy. Je třeba zdůraznit, že tato složka je přítomna ve složení většiny doplňků na potenci.

Damiánův list

Pod tímto poněkud tajemným a vzácným názvem se skrývá rostlina s velmi bohatými vlastnostmi. Má tonizující, stimulační a čistící účinek. Kromě toho také uvolňuje tělo, což je důležité před stykem. Důležité je, že neuspí tělo (na rozdíl od některých relaxačních doplňků), ale dodává velkou dávku energie.

Brazilský jalovec

Bobule této rostliny jsou mimořádně účinné u lidí s psychickými problémy s potencí. Mají relaxační účinek na tělo, “mimochodem” zlepšují metabolismus. Za zdůraznění také stojí, že jejich užívání má pozitivní vliv na zlepšení nálady a schopnost zvýšit neurologickou aktivitu (což se promítá do delšího styku).

Kotvičník zemní

Rostlina, která se po staletí používá k boji s příliš malou potencí. Jeho největší předností je schopnost eliminovat přebytečný cholesterol a zvýšit produkci testosteronu. Navíc ovlivňuje stav reprodukčních orgánů a celého močového systému. Důležitou výhodou Tribulusu je také jeho schopnost snižovat krevní tlak. Jako jedna z hlavních složek se nachází v přírodním doplňku stravy Stoporex.

Shrnutí

Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit svou potenci. Nejlepší z nich jsou ty, které jsou založeny na přirozených mechanismech lidského těla. Suplementace je také účinná, ale často vyžaduje lékařskou konzultaci. Vakuové pumpy jsou naopak účinnou metodou pro jednorázovou silnou erekci, jejíž efekt lze udržet například vhodnou suplementací.

 • Stoporex® Stimul gel + Prostate + Shot 3ks

  499,00  Sleva!
 • Stoporex® Lube

  169,00 
 • Stoporex® Women

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Klasik

  690,00 
 • Stoporex® Prolong

  770,00 
 • Stoporex® Prostate

  419,00  Sleva!
 • Stoporex® Shot

  189,00 
 • Stoporex® Klasik + Stimul gel

  990,00  Sleva!
 • Stoporex® Prolong + Delay sprej

  1080,00  Sleva!